2091
2079
عنوان

بی بی چک+ عکس

130 بازدید | 6 پست

خانوما من آمپول پروژسترون زدم ۱۴ روز پریودنشدم دیشب بی بی زدم هاله انداخت صبحم زدم هاله انداخت مارک مدیکور همیشه برام منفیش منفی بوده ولی اینبار هاله انداخته قبلانم این اتفاق برام پیش اومده با مارکاری دیگه هاله می نداخت ولی مدیکور هیچ وقت ممکنه کیست باشه اگه نیست پس از چی؟

چقدر طول کشید؟!

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚

مبارکه گلم انشاالله سالم بیاد بغلت😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ برای منم دعا کن💖

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلماهِ مامان💖ماه دلم🌺💕   بخاطرتـو هم شده هميشه آبي می مانم بخاطر تـو هم شده تمام روزهای بعد از اين مهربان‌تر خواهم شددلم مي خواهد زودتر دست‌هايت را بگيرم زودتر روی دست‌هايم تكانت دهم بخوابی زودتر برايت با زبان كودكانه قصه بگويم بهانه بگيری و من كلافه شوم بريزی ، بپاشي و من حرص هايم را سر بيخيالی خالی كنم🌺💕. لطفا واسه سالم به دنیا اومدن تو دلیم ی صلوات بفرستید🙏💖مرسی🌺🌹

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

۶ تا ۷ دقیقه نهایتش

بارداری عزیزم 

مبارکه😍

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
2077