2733
2734
عنوان

چرا باید.ی سری شغل ها بازارش انحصاری بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1864 بازدید | 246 پست
تازه نصف پزشکها دانشگاه آزاد و پردیسن خیلی ها را با قصور پزشکی به کشتن دادن. اصلا آزاد و پردیس نباید ...

پسر عمه مادرم پزشک مشهوری هست توی شهرمون 

داستان هایی تعریف می‌کنه از این دکتر بی سوادا 

جرعت نمی‌کنیم پیش دکتر غریبه بریم 

فقط یکی از اقوام آپاندیسش عود کرده دکتر گفته سرماخوردگیه ،میره خونه،شبش آنقدر حالش بد میشه می‌خواسته بمیره تا پسرعمه مامانم میرسه و ختم به خیر میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر عمه مادرم پزشک مشهوری هست توی شهرمون  داستان هایی تعریف می‌کنه از این دکتر بی سوادا  ...

توی شیراز بیمارستان دولتی یک دکتر رحم زن حامله با بچه کشیده بود بیرون!

خوب این ها کسایی هستن که یا با سهمیه رفتن یا آزاد و پردیس بودن!  اونها بدون استعداد بودن ولی پول و‌سهمیه داشتن این بساط بود حالا بعضی پول و سرمایه ندارن استعداد هم ندارن پشتکار هم ندارن میخوان ظرفیت زیاد شه برن پزشکی!

مگه پزشکی الکیه با جون مردم سرکار داره. هر آدم بی استعدادی نباید راه بدن. منم میتونستم تلاش کنم اینقدر تست بزنم قبول شم ولی وقتی استعدادشو نداشتم چرا جون بقیه به خطر بندازم؟ بخاطر پول؟

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
2731
تو هم حس کردی  من خودم با سهمیه ها خیلی مشکل دارم ولی دیگه اسی از شور به در کرده

واقعا شورش را درآورده. استعداد نداره هیچ. خیلی از دانشجوهای پزشکی استعداد ندارن ولی چندسال میخونن تست میزنن تا قبول میشن. این بدون ذره ای تلاش میخواد قبول شه. توهین هم میکنه

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
توی شیراز بیمارستان دولتی یک دکتر رحم زن حامله با بچه کشیده بود بیرون!  خوب این ها کسایی هستن ...

آفرین حرف حساب 

وقتی من می‌دونم هوش هیجانیم پایینه توی شرایط اضطراری نمیتونم درست تصمیم بگیرم،چ دردیه ک پزشکی بخونم ک نتونم جون یکی رو نجات بدم و قاتل شم !

چرا من رفتم مطب دکتر چون متخصص دیگه تو شهر نیست مطبش شلوغ و انقدر زشت برخورد میکنه و  محلت نمید ...

توی هر رشته ای این شرایط ممکنه پیش بیاد 

حتی توی شغل آزاد هم همینه .توی یه شهر کوچیک که لباساش به درد نخور هست یکی بیاد یه بوتیک شیک بزنه مشتری هاش زیاد میشه و هر قیمتی هم بخواد میفروشه چون مشتری داره ! تو همه مشاغل این وضعیت کم یا زیاد هست 

ولی اگه چند مورد اینطور هست دلیل نمیشه که همه جا همینه!

بعدم 

اگه ظرفیت ها محدود نباشه باز هم تعداد پزشکا زیاد نمیشه چون سختی کار بسیار بالاست و حتما و حتما باید یه انگیزه مالی پشتش باشه 

اگه ظرفیت زیاد بشه اون انگیزه مالی از بین میره 

یادت نرخ هرچقدرم عاشق یه رشته باشه کسی وقتی انگیزه مالی نباشه طرف فرسوده میشه بعد یه مدت ...

حتی تو ازدواجم بی پولی عشق رو از کله طرف میپرونه! 

رزیدنت پرتلاش جراحی زنان و زایمان👌🏻💪🏻💪🏻💪🏻😎
واقعا شورش را درآورده. استعداد نداره هیچ. خیلی از دانشجوهای پزشکی استعداد ندارن ولی چندسال میخونن تس ...

ببین از ۶ صبح اینجاس 

چهار ساعته. میتونست بجای بحث کردن با منوتو دو تا دونه تست بزنه 

2740
مثلا پزشکی و دفتر انتقال اسناد

چون ۹۰ درصد آدما از پس شغل آزاد برمیان و نیاز به استعداد و توانایی خیلی خاصی نداره ولی هرکسی از پس شغلی مثل پزشکی که با جون آدما سر و کار داره برنمیاد!

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻
ببین از ۶ صبح اینجاس  چهار ساعته. میتونست بجای بحث کردن با منوتو دو تا دونه تست بزنه

دقیقاا کسی که پزشکی میخواد اصلا نباید مجازی بیاد! کلا در حال اتلاف وقته میخواد بدون زحمت قبول بشه

یه فرقی باید بین یکی که صبح تصمیم میگیره مغازه بزنه جنس بیاره بفروشه با کسی ۱۰ سال درس میخونه باشه

هرچند از نظر درآمد که آزاد خیلی بهتر از پزشکی و پیراعه

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻
ببین از ۶ صبح اینجاس  چهار ساعته. میتونست بجای بحث کردن با منوتو دو تا دونه تست بزنه

عزیزم عقده خالی کن چون دست پزشک های فساد رو میخوام رو کنم 

هزار دفعه بگم من کنکوری نیستم خودت بزن به اون راه 

اسی کاملا حرفتو قبول دارم

تو کشورای دیگه پزشک در حد یه کارمنده 

و تواناییش باعث میشه حقوقش بالا باشه یا نه 

خب هر سال دو سه هزار نفر بگیرن

ینی یکی که سه چهار تا تست بیشتر زده خیلی بیشتر تلاش کرده؟

نخیرر

هفتاد درصد تلاش تو دانشگاهه 

نه پزشکای ما که بعدش که خرشون از پل گزشت در حد پاس کردنن البته بعضیاشون

چرا مردم عادی باید زجرشو بکشن 

میری بیمارستان هزار نفر تو صفن خب چرا سه تا چهار تا پزشک تو درمانگاه نباشن

یا چرا همون پزشکا شیفتای سنگین بردارن چرا تعدادشون بیشتر نشه

اسی کاملا حرفتو قبول دارم تو کشورای دیگه پزشک در حد یه کارمنده  و تواناییش باعث میشه حقوقش با ...

درسته عزیزم پزشکی توش فساد 

دکتر ها محدودش کردن چون میترسن زیاد شن و در آمد باهاشون از دست بدن 

چند صفحه آخر تاپیک هم که خانواده های نگرانشان حمله کردن به من 

2706