2726
عنوان

چرا باید.ی سری شغل ها بازارش انحصاری بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1864 بازدید | 246 پست
صحیح میگی بعد ی مدت متقاضی پزشک.که طمع پولم دارن میاد پایین اما تا جایی میاد پاین که دستمزدش متعادل ...

چه کاریه یه تعداد زیادی الکی عمرشون رو هدر بدن این همه سال بعد برن تو رقابت و شکست بخورن !

همون اول تو کنکور رقابت کنن و شکست بخورن که بهتره 

بان پی کار دیگه ای تا جوونن 

والا 

در هر صورت امیدوارم شما هم تو رشته خودت موفق باشی و دوسش داشته باشی . روز خوش

رزیدنت پرتلاش جراحی زنان و زایمان👌🏻💪🏻💪🏻💪🏻😎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه کاریه یه تعداد زیادی الکی عمرشون رو هدر بدن این همه سال بعد برن تو رقابت و شکست بخورن ! همون اول ...

دیگه تصمیم باید با خود شخص باشه که میخواد تو چ شغلی زحمت بکشه ک فعالیت کنه 

اونوقت اگر به ادما به این نتیجه رسیدن این رشته زحمتش به در امدش نمیصرفه خودشون میدونن 

بازار ازاد نرخ و ارزش کار رو مشخص میکنه 

انحصاری کردن و محدود کردن یعنی فساد

خیلی از مشاغل‌ توی‌منطقه‌محروم کار میکنن.‌معلمها ۵ سال باید برن روستا واسه ۴ تومن حقوق....پلیس و آتش ...

عزیزم تو اکثرا کشورهای پیشرفته پزشکی و تحصیل و ورزش عمومی رایگان هست، یعنی دولت از مالیات هزینه ها رو میده، ولی تو کشور ما که با هدف از بین رفتن ظلم انقلاب کرد، دقیقا همه ی این ها هزینه داره

من از ظلم دفاع نمی کنم، این تصمیمات کلان هست

باید درست بشه

چرا ورزش گرونه، خوب باعث بیماری تو مرد و زن شده تازه پولم که میدی باید یه سری ورزش محدود بری که معمولا تو یه طبقه خونه و محیط کوچیک هست

اونوقت خدا تومن پول بیت المال باید هزینه یه سری فوتبالیست ها و مربی ها و غیره بشه

خوب این پول صرف ورزش عمومی بشه

تو پزشکی هم همینطور باید کلا رایگان باشه و از محل درآمدهای مالیاتی یا نفتی پرداخت بشه هزینه ها

اما متاسفانه نمیشه

2728
بله اما شغل ازاد سرمایه اولیه بالا میخواد خیلی ها ندارن به طمع پول صف میبندن کنکور تجربی

اینکه بعضیا سرمایه اولیه ندارن و با تلاش خودشون میخوان رشته های کنکور تجربی رو بخونن که بتونن خرج زندگیشونو بدن جرمه؟

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻
دوست عزیز فکر میکنم امتحاناتی که افراد طی مدت تحصیل میدن چیز بدیهی هست و نیازی به توضیح نداره که در ...

كي ميگه براتون كه گفتم براي ورود اوليه عين كنكور خودمون اس اي تي ميدن يه امتحان تستي چهار ساعته براي تمام رشته هاست 

اینکه بعضیا سرمایه اولیه ندارن و با تلاش خودشون میخوان رشته های کنکور تجربی رو بخونن که بتونن خرج زن ...

جرم اینه که پزشک ها ظرفیت رو محدود کردن تا پزشک کم باشه در امد های بالا داشته باشن و شهرستان هم پزشک گاهی نباشه اصلا