2091
2079

قبول باشه التماس دعا

تو زمينه اي كه تجربه و سررشته ندارم نظر نميدم.وقتي تو تاپيكي نظري نوشتم حتما قبلش ازش مطمئنم يا تجربه شو داشتم.اهل نظر دادن الكي نيستم.دوست ندارم اداي فيلسوفارو در بيارم مستقيم و ساده حرف ميزنم و به كسيم توهين نميكنم 😘

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077

توووروووخدا منو دعا کن توووروخدااا تورو ب همون حدم دعا کن ک حال دلم خیلیییی بده

وقت داشتی تاپیکمو بخون حالم خیلیییی بده دعام کن ک محتاج دعام  دعا کن خداببخشتم دنبال معجزه بودم تامیکت شد برام معجزه🖤

قبول باش عزیزم تو رو خدا از امام رضا بخواه من این ماه شرمنده همسرم نشم رومو بگیر شش سال منتظر مادر شدنم 

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا

توروخدا واسم دعا کن منم با خانوادم بیام حرم امام رضا ع

تا حالا پابوس آقا نیومدم،یکی از آرزوهامه😭😭

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
2050

سلام توروخدا خدا خیرت بده لطفا دعا کن برام دعا کن که خواسته ی قلبیم بشه و حاجت روا بشم چندتا نشونه واضح و کامل ببینم که خواستم میشه و امیدم رو از دست ندم 

لطفا از ته دلت دعام کن‌خدا خیرت بده 🙏🏻🙂

برام دعا کنید که به خواسته ی قلبم برسم مرسی اگه دعا کردید ی جوری اطلاع بدید که خوشحال بشم😣😞☹️🌸
2104

التماسسسسسس دعا

برام برا قبولی درسام دعا کن تو حرم😭😭😭😭😭

دلم برا امام رضا پر میکشه😭😭

آقایون اعتراض کردن که چرا اسم همه خمیر دندونا دخترونه آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟   اگه تو دعوا سکوت کردم و حرفی نزدم نشونه این  نیست که کم آوردم و حرفی برا گفتن ندارم نشونه اینه که حوصله بحث با آدم های بی کارو ندارم  

وااااییی حرمییی !!😍😍😍😍مشهد 

خوشبحالت 

حالتو خریدارم 😭😭😭😭

توروخداااا برام دعا کن التماست میکنم برای سلامتی من و خانوادم دعا کن خواهش میکنم 

اسمم مریم یادت نره هااا ویژه دعام کن 

خیلی محتاج دعا هستم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻😔

نمیدونم چجوری التماست کنم تو حرم از امام رضا بخاه کمکم کنه 😔😭😭😭😭😭😭

خوشبحالت خواهشن برام دعا کن ک شدید نیاز دارم ب دعا

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )
1718