2737
2734
عنوان

بیاین خواهش میکنم حس میکنم شوهرم ازدخترخالم خوشش میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1164 بازدید | 85 پست
سخت نگیر اوضاع دنیا خیلی خرابه اینقد دختر خراب ریخته تو خیابون همه مردا رو وسوسه میکنن با لباس ها شو ...

دقیقا اما بااینحال نگران اینم نکنه تو ذهنش منو باهاش مقایسه کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کاری ب شوهرت نداشته باش اگه دختر خالت بی جنبه نیست و به کل فامیل خبر نمیده ازش کمک بخواه و باهاش حر ...

ن دخترخالم خوبه ینی حجاب نداره درست اما کاری ب شوهرم نداره اصلا

قابل اعتماده؟از کی گرفتی؟چجوریه

بله عزیزم همه فامیل هامون پیشش میگیرن خیلی معروفه و کارش درسته

رَبَّ هَب لِی مِن لَدُّنکَ ذُریهً طَیبَهً إنَّکَ سَمیعُ الدُّعآء
کاری ب شوهرت نداشته باش اگه دختر خالت بی جنبه نیست و به کل فامیل خبر نمیده ازش کمک بخواه و باهاش حر ...

اگ بگم ک مسخرم میکنه دخترخالم 

اخه مثلا مث ی دخترخاله پسرخاله ان بظاخر ولی پیامم دیگ نمیون

2738

این شک ها که طرف منو با بقیه مقایسه میکنه یا نه من براش کافی هستم یا نه مال اولای هر رابطه ست اگه ذات طرفت درست باشه این چیزای ظاهری  بعد یه مدت  عادی میشن و اخلاق فقط دیده میشه

من همانم که تو غمگین بشوی می میرد...
متاسفم براش.اینا یه عده ...................هستن که مثل خوره افتادن به جان دخترهای مردم.حیف تو عزیز د ...

چیکارکنم عقدم دیگ

ینی زندگیمون خوبه من دلم خالی شده وقتی این چیزارو میبینم

خودش بهم گفت من این خول بازیارو درمیارم عادتم شده  و شوخی میکنم گفت اگ میخاستم برم سمت بقیه قبل اینکه ازدواج کنم میرفتم و هیچوقت خیانت نمیکنم دلم ب این ححرفاش خوشه آخه آدمیم نیست ک مخفی کاری کنه لومیده فوری

فال تـاروت عزیزم عین واقعیتو میگه من پیش یه خانومی گرفتم

بعد از فال چی میگه دعا و طلسم و این چیزا لازمه بگیره اگه اشتباه نکنم 

دوستانی که شوهرشان  دست بزن داره ،فحاشی و بددهنی می‌کنه         مردای که دارند ولی خسیسن و خرج نمیکنن       اونایی که رفیق بازن بیشتر وقتشان بیرون خونه هستند      و یا خانواده شوهر دخالت میکنند     کسانیکه همسایه براشون مزاحمت ایجاد می‌کنه       برای حل این دغدغه ها میتوانید                                          خواهر گلم برای مشاوره هیچ هزینه ای از شما دریافت نمیکنند           ........ فقط خانمهای متاهل که برای حل مشکلاتشان به هر جایی مراجعه کردن و همه راههای پیش رو و پیشنهادی امتحان کردکردن .ولی متاسفانه موفق نشدن  ...‌‌‌‌‌.....؟؟؟؟.                        پاسخگو هستیم ..‌.........
2706