2733
2739
عنوان

بیاین خواهش میکنم حس میکنم شوهرم ازدخترخالم خوشش میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1166 بازدید | 85 پست
عزیزم از این اتفاقات (در این حدش) برای هر کسی توی زندگی ممکنه بارها پیش بیاد  این حرف منو یادت ...

خرچی میکشم از ذهنمه اینقدر این روزا میشینیم توخونه و بیکارم سرکار خواستم برم مخالف بود واقعا دوس نداره اوامه تحصیل خواستم بدم شرایطش نبود  خیلی روسدارم حسابی سرگرم شم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راه حل میدونین برا افزایش سایز سینه؟من یهو ک لاغر شدم شبیع  اندامای گلابی شدم سینه هامم ک فقط ب ...

من خودمم دنبال راه چاق شدنم😬🤭

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد👶         نینی یار ازت متنفرم تو ازین به بعد عمه منی (فحش به عمه آزاد)             من ریخته ام در رگ تو شیرهء جان  هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد   در پیکر من دوقلب دارد ضربان 💚نی نی خوشگلم مرسی ک سالم اومدی پیشِ مامان💚
ببخشید حالا نمیدونم نی نی سایت تاپیکمو فرستاد توی سایت یا نه ولی ببین من خیلی وقته توی واتس ان نشدم ...

اگه به وای فای وصل بودید و رفتی داخل واتساپ ان میزنه شمارو و هیچ ربطی ب حالت پرواز نداره اما در مورد اینکه پیام اومد از واتساپ باید بگم ک با اومدن پیام از واتساپ شما انلاین نمیشید 

2728
خرچی میکشم از ذهنمه اینقدر این روزا میشینیم توخونه و بیکارم سرکار خواستم برم مخالف بود واقعا دوس ندا ...

راستش منم می خواستم بگم این فکر و خیالات یه جورایی از روی بیکاری هم هست 

وقتی زوم کنی روی یه موضوع،  از اندازه حقیقی اش خیلی بزرگتر می شه... 

حتما خودت را مشغول کن با شوهرت برنامه ریزی کنید ... بنویس ..‌ در راستای برنامه ریزی ها حرکت کن ... اون موضوع هم می تونی لا به لای اینا بگنجانی(یه بخش خیلی خیلی کوچک) که بعدا اگرم خواستی حرف بزنی بگی همسر جان! قرارمون این بود که مجازی این جور باشیم پس رعایت کن! ولی خودت را روی فرد خاصی حساس نشون نده ... خیلی کلی 

لطف می کنی برای سلامتی پسرم "همه امید و آرزوم" یک صلوات بفرستی؟ برای سلامتی تو و خانواده ات صلوات می‌فرستم اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
2740