2737
2734

سلام خوبین

من عقدم شوهرم پیج دخترخالمو فالوکرده ینی دخترخالمم فا کردتش ولی فقط یه پستاشوپسندیده ولی شوهرم همه ی عکسای بی حجاب دخترخالم و همه عکسایی ک ازخودشه توپیجشولایک کرده فقط عکساخودشو و دخترخالم اصلالایک نمیکنه عکساشوهرمو ولی شوهرم پیگیره همش

من اعتراضی کنم کلا درباره این کاراش میگ جنبه نداری ک بهت بگم و دیگ نمیگم 

گفتم خب منم حق دارم ناراحت شم وقتی بامنی از اون تعریف میکنی البته دخترخالم نوه خاله ی شوهرمم میشه البته نوه خاله ناتنی

مثلا اول بشوخی میگفت چرا من این دخترخالتو زودترازتوندیدم ؟

جدی نگرفتم گفتم اونکه بایدپشیمون باشه منم توچرا ناراحتی منم بالحن خودش گفتم

ولی همش چک میکنم میبینم ک وقتی حس کرد ناراحت میشم بهم نمیگهوولی همچنان لایکش میکنه و خوشش میاد ازش

چ کنم 

میگ من هیچکیو نمیخام ب اندازه تو

میگ تموم زندگیمی

ولی چرا هوش و هواسش میره برا اون

دلم میگیره تا بهش فکرمیکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم شوهر دختر خالم اوایلش دنبالم میکرد همش پشت سرم بود اخموتخم کردم محلش ندادم رفت ولی کلن چشاش میچرخه روهنه دخترا

تنهاجایی که دردودل میکنم نی نی سایته این اخرین خطمه لطفا نی نی یارجان هیچوقت منو نترکون فقط بهم اخطار بده من خیلی دلم شکسته تنهادلخوشیمو ازم نگیر😔😔
2728

عزیزم بد به دلت راه نده

ان شاء الله که طوری نیست

تو را دارم و داراے جہانم🖤تموم آرزوم اینہ برم حرم دلم واشہ بگم دستت درست آقا دیگہ دستم تو دستاشہ  تعریف من از عشق ہمان بود کہ گفتم؛ در بند کسے باش کہ در بند حسین است🤞🏻یه صلوات مهمونم می‌کنی مهربون؟؟  اللهم عجل لولیک الفرج 🕊️
2738
خیلی بده زندگی سخت میشه

اره ازمردای چش چرون بدم میاد 

تنهاجایی که دردودل میکنم نی نی سایته این اخرین خطمه لطفا نی نی یارجان هیچوقت منو نترکون فقط بهم اخطار بده من خیلی دلم شکسته تنهادلخوشیمو ازم نگیر😔😔
ببخشیدرک میگم بهت حس میکنم نامزدتان ازاوماس کت هرروزازیکی خوشش میاد بنظرمن تاکاملانشناختیش وارد زندگ ...

عقدیم

میگ ک پایبندم و از این شوخیای چرت و پرت زیادمیکنه ولی اینکارش ناراحتم میکنه چیکارکنم 

به نظرم با سیاست و از روشی دیگه( نمیدونم دقیقا چه راهی ،بهتره از مشاور کمک بگیری) هر چه زودتر کاری کن این ارتباط مجازی رو تمومش کنه. مردها خیلی زود و راحت تو فضای مجازی وابسته میشن ...

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤
2706