2733
2739
ای بابا فک کردم بزرگه چرا منو میترسونی😂😂😂سگ من یه گوسفنده تو بدن سگ انقد که ارومه مثل خرس خوابالو ...

خخخخ

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃
من بچه بودم رفته بودیم مسافرت بعد شتر اونجا بود بچه ها شتر سواری میکردن من به خانوادم میگفتم منم میخ ...

عمرا سوارت میکرد🤣🤣چجوری اومد روت؟😰

Sandman, I'm so alone🍭Don't have nobody to call my own🫂Please turn on your magic beam🪄Mr. Sandman bring me a dream❣️✨Make her the cutest that I've ever seen🙈                                                   song:Mr. Sandman🌈🌙🌧️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخخخ

والا من بچه بودم دستمو به زور میگردم تو دهن این سگ کوچولو ها گازم بگیرن😮😂💔

Sandman, I'm so alone🍭Don't have nobody to call my own🫂Please turn on your magic beam🪄Mr. Sandman bring me a dream❣️✨Make her the cutest that I've ever seen🙈                                                   song:Mr. Sandman🌈🌙🌧️
2728
والا من بچه بودم دستمو به زور میگردم تو دهن این سگ کوچولو ها گازم بگیرن😮😂💔

وایی من اصلا رابطه خوبی با حیوانات ندارم تازه این پسره بی ادب برای من......

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃
😂😂💔

فقط اون تیکه که زبونشون و یه جوری میکنن🤣🤣🤣

عمرا سوارت میکرد🤣🤣چجوری اومد روت؟😰

من کوچیک بودم قدم کوتاه بود قشنگ زیر شتره جا میشدم

اول پاش خورد بهم انداختم رو زمین بعد پاش گذاشت رو کمرم که خداروشکر شتره لیز خورد افتاد رو زمین وگر نه کمرم شکسته بود ولی بازم خیلی کمرم کبود شد تا دو هفته جاش سیاه بود

شکیبام یه دختر تیر ماهی تخس امسال سال آخر مدرسمه یعنی دوازدهمم منم مثل بقیه ی دخترا آرزوم خوشبخت شدنه و اینکه توی رشته ام پیشرفت کنم راستی رشتمم خیاطیه
😂😂💔

فقط اون تیکه که زبونشون رو یه جوری میکنن🤣🤣

2740
وایی من اصلا رابطه خوبی با حیوانات ندارم تازه این پسره بی ادب برای من......

من خیلی خوبم باهاشون😁

وایی یه بار سگم تو بغلم گرفته بودم لپم لیس زد تا دو روز من داشتم لپم میشستم😐

شکیبام یه دختر تیر ماهی تخس امسال سال آخر مدرسمه یعنی دوازدهمم منم مثل بقیه ی دخترا آرزوم خوشبخت شدنه و اینکه توی رشته ام پیشرفت کنم راستی رشتمم خیاطیه
من کوچیک بودم قدم کوتاه بود قشنگ زیر شتره جا میشدم اول پاش خورد بهم انداختم رو زمین بعد پاش گذاشت ر ...

ای جان🤕چه بد بوده پس🤧

خب یه جوری میکنن 😂😂 در ظاهر خیلی گوگولینااااا ولی در اصل وحشین 😂

تو فقط حرف بزن😂😂😂🤣🤣وای خدا چه پافشاری ای داره رو یه جوری کردن🤣🤣🤣🤣عالی عالی🤣

خب یه جوری میکنن 😂😂 در ظاهر خیلی گوگولینااااا ولی در اصل وحشین 😂

اره وحشی هستن تموم عروسک ها من با دندوناش پاره کرد😭

2706