2752
2739

دوستان من برا شما دعا میکنم صلوات میفرستم 

شماهم برا من دعاکنید 

دعا کنید یکم پول دستمون بیاد 

کار همسرم درست شه 

مستاجریم و صابخونه جوابمون کرده 

اوضاعمون خیلی بده.. 

دوستان محتاجم ب دعای خیرتون 

منم دعاتون میکنم 🙏🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🙏🌼🌼

خداوند عزیزاتونو سالم و شاد و دور از بلا نگه داره ان شاءالله🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🌼🌼🌼🌼

نور به قبر امواتتون بباره خداوند رحمت کنه امواتتونو🌼🌼🤲🏻

کاربری سال نودوهفتم ب چوخ رفت😊روحش شاد.. سرشارم از مشکل.. اینقد مشکلات وحشتناکی دارم ک خودمم میترسم بهشون فکر کنم. دوس داشتی برام دعا کن🙏🏻🌺

الهی آمین به همه چیزایی که خواستی

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

انشاءالله مشکل مالی شما و ماهم حل بشه از این بلاتکلیفی دراییم🤲

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

به نیتتون امشب سوره واقعه میخونم ان شاء الله مشکلاتتون حل بشه 

توی دهمین بهار  زندگی مشترکم خداوند مهربان بازم لطف بیکرانش رو شامل حالم کردو فرشته قشنگی  به وجودم اضافه شد و همون لحظه فهمیدم چقدر بهت دل بستم و تو شدی تمام هستی من 💕حسی تو دلم بود که تورو دخترم صدا کنم و باهات دردو دل مادر ودختری کنم 💕تو همان معجزه قشنگ خدایی که با اومدنت دنیا برام قشنگتر شده  😍😍خدایا خودت حافظ همه فرشته های نازنین زمینی باش و دست محبتت رو از سر فرشته کوچولوی منم برندار الهی آمین 😍😍معبود مهربانم این حس شیرین مادری رو تو وجود تمام بانوان سرزمین قرار بده و برای همه شون یه فرشته ی زیبا و سالم و صالح عطا بفرما 💞💞💞
به روش چشم عزیزدلم  از نماز مخصوصا نماز صبح سر وقت غافل نشید خواهر جان خیلی موثره

چشمت دور از بلا ❤🌹

کاربری سال نودوهفتم ب چوخ رفت😊روحش شاد.. سرشارم از مشکل.. اینقد مشکلات وحشتناکی دارم ک خودمم میترسم بهشون فکر کنم. دوس داشتی برام دعا کن🙏🏻🌺
به نیتتون امشب سوره واقعه میخونم ان شاء الله مشکلاتتون حل بشه 

الهی خیر از دنیا و آخرتت ببینی عزیزم 🥹❤

خداوند عزیزاتو برات نگه داره 

دل خودت و عزیزات شاد باشه ان شالله🤲🏻🤲🏻