2737
2739
عنوان

شوهرم آبرومو برد

| مشاهده متن کامل بحث + 12354 بازدید | 218 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نه  نمیدونستم اصفهانیه  تو نت پیداش کردم

آره اصفهانیه ولی نه با این دستور ک شما میپرسم. مال ما خیلی خوشمزه اس حتما هم باید گوشت داشته باشه

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c
2728
2740

اون که خوابیدن تورو نمیبینه ولی ببین چقد تنبل شدی که صدای شوهرت پیش خانوادت دراومده چون کار نداری باید بخوابی کتاب بخون یه هنری یاد بگیر توخونه چیه همش خواب خسته نمیشی از خودت 

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)
😂😂😂 شما ک غریبه نیستید  ولی خودمم حالم از این غذا بهم میخوره

🤣🤣🤣دختر خیلی تنبلی

جدی زندگیتو بچسب اگه شوهرت خوبه 

چون که هرکسی بااین غذاهات جورنمیاد 🤣تنبلی و بزار کنار براش قرمه بپزفردا دلبری کن😁

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
ببخشید عزیزم الان واقعا ناراحت شدی؟ خب بنده خدا حق داره قرار نیست چون خونه ای همش بخوابی ک اینهمه ...

ناراحت نشدم ولی دوست نداشتم ب مامانم بگه 

مامانم با عصبانیت گفت فقط ادمای بیکاره و هیچکاره میخوابن 

2706