2733
2734
عنوان

شوهرم آبرومو برد

| مشاهده متن کامل بحث + 12361 بازدید | 218 پست
هستم ولی همیشه نه  ولی نباید میگفت ک

وا. به مادرت گفته ها.. 

من این مدت فکرم درگیره.. دیشب تو خواب راه رفته بودم 😂البته شوهرم تعریف میکرد مشخص بود پیاز داغش رو زیاد میکنه 😐

امروز به مامانم گفت آزاده رو شبا میخوام ببندم به تخت 😂😂آخه راه میره.. 

الکی میگفت مامانم هم باورش شده بود 😅

کاربری دو نفره 
2731

بنظر من همسرت خیلی حق داره....منم اگه مرد بودم تو این بل بشوی اقتصادی و سختیای زندگی تو این گرما میرفتم جون میکندم کار میکردم بعد میومدم خونه آش و لاش خسته و کوفته میدیدم خانوم نخود درست کرده برام و تازه میگه تو خونه کاری ندارم باید بخوابم جیغم تا هفت تا آسمون میرفت...چرا کار نداری واقعا؟؟غذا پختن کاره دیکه وقت بزا آشپزی کن کیک و شیرینی بپز کتاب بخون.آدم سالم روزانه8ساعت میخوابه فقط ن اینکه کل روز لالا باشه

اخه مگه برره زندگی میکنی که نخودبهش میدی بخوره؟

خداییش از صبح تاحالا ناراحتم

هیچی خوشحالم نکرد ولی با پست شما کلی خندیدم😂😂😂😂😂😂😂😂😂

۵/۵/ ۱۴۰۱ گل پسرم دنیا اومد..😍😍😍                                                                                    بالاخره تیکر منم واقعی شد😍۱۷ اسفند معلوم شد فندوقم پسرهستش 👶 ۳۰ آذر صدای ضربان قلب قندوق مامان رو شنیدم🥺 خدایا شکرت ک معجزه کردی برام🙏                              ۱۷ آذر جواب آزمایشم بعد ۳سال انتظار مثبت شد😍😍😍😍😍😍                                                              من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 
ناراحت نشدم ولی دوست نداشتم ب مامانم بگه  مامانم با عصبانیت گفت فقط ادمای بیکاره و هیچکاره میخ ...

فدای سرت عزیزم حتما زیاده روی کردی

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
وا. به مادرت گفته ها..  من این مدت فکرم درگیره.. دیشب تو خواب راه رفته بودم 😂البته شوهرم تعری ...

شوهر منم خیلی از این شوخیا میکنه ولی منم فقط میخندم

باورتون بشه مثل زن و شوهرای قدیمی هستیم

همه هم میگن خیلی باحالین🤭🤭🤭

🌹💚❤️منمشتعلعشقعلیمچهکنم❤️💚🌹                    درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا درخواست ندین

[QUOTE=195773977]اگه وقت داشتی برام تایپ میکنی دستورشو [/Qپیاز را ی کم تفت میدی خیلی کم؛ بعد گوشت و دنبه و نخود ک از قبل خیس کردی را میریزی؛ میزاری ی ساعتی بپزه بعد ی کم خورده برنج یا ی دونه سیب زمینی درسته می‌ندازی و دوتا دونه گوجه هم خورد میکنی داخلش (میتونی ب جای گوجه ی کم رب هم بزنی) میزاری دوباره بپزه با هم بعد ک پخت آبش را جدا میکنی و گوشت و نخود و بقیه چیزا را با هم حسابی میکوبی و بعدم ک نوش جان میکنی 

میتونی ی کم زیره هم داخلش بزنی ک نفخ نخود را بگیره

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c
تو به خودت نگیر.پیش داوری ام نکن.چون من به غذاش گفتم حتما شیرازیه. ولی خودت به خودت توهین  کرد ...

نه عزیزم نمیخواد دور بزنی چون گفت تنبلم گفتی اسسسسی شیرازی هستی والا شعور احترام خوب چیزیه هرچی میشه شیرازی هستی ترک هستی لر هستی 

بنظر من همسرت خیلی حق داره....منم اگه مرد بودم تو این بل بشوی اقتصادی و سختیای زندگی تو این گرما میر ...

اره میدونم یکم حق داره ولی جلو مامانم نباید میگفت 

قبلنا خیلی کیک و ژله و غذا و تزیین درست میکرددم ولی حالا نه ، انگیزه ندارم انگار

تو به خودت نگیر.پیش داوری ام نکن.چون من به غذاش گفتم حتما شیرازیه. ولی خودت به خودت توهین  کرد ...

مغزی ک ازش استفاده نشه فسیل میشه😊

اصلا نخود اب غذای شیراز نیست با کمی دقت تو همین تاپیک متوجه مشدید ک اکثرا گفتن مال کدوم شهره...

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
2706