2737
2734
عنوان

شوهرم آبرومو برد

| مشاهده متن کامل بحث + 12354 بازدید | 218 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
😁 تعجب نکن شوهر کردی میفهمی

شوهرکردم🤭

ازتون خواهش میکنم برام دعاکنید🙏🤲😔                              اگه یه روزی دیدین تاپیک نمیزنم یاازم خبری نیس بدونین مردم😔

واااااای دختر چیکار می‌کنی

من همه پیام هات رو خوندم 

یعنی چی نخود آب 🤐🤐🤐🤐🤐🤯🤯🤯

تو این تابستان نخود آب وای آدم باد می‌کنه که تو این گرما

ما هر روز برنج اکثر شب ها هم برنج اضافه کنید با کباب و یاماهی باسیب زمینی خیار شور

ناهار رو خیلی تحویل میگیرم شام می برنج ‌ بود با مخلفات نبود باز پختنی هست

خدایی نخود آب رو ببوس بزار کنار

ناهار ها برنج خورشت قیمه خورشت سبزی  ته چین ماکارونی استانبولی کته پلو ماهی 

گوشت بزار لای برنج و....... هزاران غذا دلمه آبگوشت دیری مانند هفته ای یکبار دست کن نخود آب اصلا درست من دیگه من یادم نمیاد کی خوردم زمین مثل لبو 

برا مقوی شدن خودت و همسرت گرمی گرد ابره نخل خیلی گرم هست از عطاری بگیر روی آب یا ابهویج شیر اینها بریز استفاده کن گردو گرم گوشت گوسفندی تازه جیگر اینها مقوی هست بعد نخود برا کرد ها هم نخود نخود کشمش من شنیدم پسته خام نارگیل بادام اینها باهم مغز کن باعسل بخورین مقوی و گرم هست 

بای بای نخود آب 😅😅😅😅

واااااای دختر چیکار می‌کنی من همه پیام هات رو خوندم  یعنی چی نخود آب 🤐🤐🤐🤐🤐🤯🤯🤯 تو این ...

😂😂😂😂مرسی عزیزم بابت توضیحاتت 

فعلا ک چند روزیه بوسیدم گذاشتم کنار نخود اب رو 

ولی همسری تو این چند روزی خیلی بداخلاق و عصبیه به نظرت دلش واسه نخود اب تنگ نشده؟ 

😂😂😂😂مرسی عزیزم بابت توضیحاتت  فعلا ک چند روزیه بوسیدم گذاشتم کنار نخود اب رو  ولی هم ...

وای دختر خدا نکشت غذایی خوب بده بهش

فعلا کدوم مرد با این اوضاع اقتصادی خوش اخلاقه یکی رو نشونم بده

2738