2737
2739
عنوان

ذخیره پایین

194 بازدید | 18 پست

بچه ها من ذخیره م خیلی پایین بود دکترم بهم گفت برو دنبال تخمک اهدایی ولی دو ماه بعد آی وی اف همسرم یه آقایی رو پیدا کردن تو تلگرام کانال دارن ازشون دارو گیاهی گرفتم و یه ماه بعدش باردار شدم الان هفته 22م . اگه کسی این مشکلو داره بگین شماره و آدرس کانال رو براتون بفرستم چون واقعا میدونم چقد مسئله ی دردناکیه علاوه بر این برای کیست و سایر مشکلات حتی اسپرم هم دارو میده خدا ازش راضی باشه

ای خدای مهربون به حق این ماه مبارک هیچ زنی رو چشم انتظار مادر شدن نذار یا الرحم الرحمین❤😘خدایی که برای من خواست برای شما هم میخواد فقط ازش بخواین هر روز و شب 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من این مشکل رو دارم

عزیزم من ذخیره م 0.30بود ولی خدا خواست و دارو ها زود برام جواب داد فقط امید داشته باش

ای خدای مهربون به حق این ماه مبارک هیچ زنی رو چشم انتظار مادر شدن نذار یا الرحم الرحمین❤😘خدایی که برای من خواست برای شما هم میخواد فقط ازش بخواین هر روز و شب 
2731
چقدر بود ذخیره تون

0.30

عزیزم من ذخیره م 0.30بود ولی خدا خواست و دارو ها زود برام جواب داد فقط امید داشته باش

مرسی گلم . شماره و کانال رو می‌ذاری عزیزم ؟

اسمم سحر نیست به خاطر این که شناسایی نشم این اسم رو انتخاب کردم. آخه آشنا دارم تو سایت  . نه اسمم سحر هست نه فامیلم انتخابی

چشم عزیزم . من اولش میترسیدم امتحان کنم بعد گفتم هرچی باشه از داروی شیمیایی که بهتره لااقل عوارض نداره . نظرلت و رضایت و عکس نمونه آزمایش قبل و بعد خیلی داره فقط خیلی سرش شلوغه دیر جواب میده باید همش بهش زن‌ بزنین و یاداوری کنین من خیلی اصرار میکردم تا زودتر دارو بفرسته

2738

۰.۳ خیلیم ناامید کننده نیست . من پنج صدمم شما ۶ برابر من بودی

من موقعی که تشخیص دادن این عدد بود بارداریم دوسال بعدش میگن هر سال کمتر میشه من دیگه آز ندادم ببینم چنده

چشم عزیزم . من اولش میترسیدم امتحان کنم بعد گفتم هرچی باشه از داروی شیمیایی که بهتره لااقل عوارض ندا ...

مرسی گلم . نمی دونم این داروها واسه من هم خوب هست یا نه آخه من چند ماه پریود نشدم 

اسمم سحر نیست به خاطر این که شناسایی نشم این اسم رو انتخاب کردم. آخه آشنا دارم تو سایت  . نه اسمم سحر هست نه فامیلم انتخابی
مرسی گلم . نمی دونم این داروها واسه من هم خوب هست یا نه آخه من چند ماه پریود نشدم 

خیلیا اینجوری بودن . نظراتو تو کانال بخون . ان شاالله مشکلت زودی حل میشه . به من میگفتن دچار یائسگی زودرس شدی بچه دار نمیشی

خیلیا اینجوری بودن . نظراتو تو کانال بخون . ان شاالله مشکلت زودی حل میشه . به من میگفتن دچار یائسگی ...

به من هم همین رو گفتن . گلم من مجردم این داروها رو بخورم امکانش هست پریود بشم ؟

به من هم همین رو گفتن . گلم من مجردم این داروها رو بخورم امکانش هست پریود بشم ؟

عزیزم تو کانالشون دارن آدمایی که مشکل شما رو داشتن . باخودشون مشورت کنین راهنماییتون میکنن . دیدم خیلیا نوشتن ما با آمپول پریود میشدیم الان خوب شدن

عزیزم تو کانالشون دارن آدمایی که مشکل شما رو داشتن . باخودشون مشورت کنین راهنماییتون میکنن . دیدم خی ...

مرسی گلم

2706