2737
2739
عنوان

همین الان دلتون از چی گرفته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 622 بازدید | 99 پست

از دست دوستم

همش میگ تنبلی ک نمیری سرکار

آخه من خانه داری رو دوس دارم

مدرک ندارم برای کار اداری

همسرم دوس نداره کار کنم

دوس ندارم پسرم بدون مهر مادر بزرگ بشه

😔😔😔😔😔

مگ تقصیر منه ک انقد گرونیه

خدا عشق و نور و زیباییست 🖤 ای عشق مرا دریاب 🙏 برای شادی روح داداشِ ۲۵ سالم ک پرکشیده اگ دوس داشتی صلوات بفرست رفیق🖤🥀🖤🥀🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واای دقیقا مثل همیم خیلی سخته این وضعیت

خیلیییی خیلییی من خسته شدم خسته خیلی هزار جا فال گرفتم همه گفتن نمیرسییی گند بزنن این کلمه رو 

توروخدا برای رسیدن به عشقم نفری یه صلوات بفرستید ممنونتون میشم🌸❤🌸❤🌸
عررررررر🥺🥺🥺🥺🥺 مامانم می گه چرا یهو قاطی کردی اخه یهو نشستم زدم زیر گریه پاچه ی همه رو گر ...

شاید نزدیک پریودته خب😂

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 
2738
شاید نزدیک پریودته خب😂

نه جانم 

نزدیک پریودم نیست

یکم مشکلات به مغزم فشار اوردن

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
چشم عزیزم باید برم بخرم میگم تو قوری بذارم اشکال نداره کتری استیل ندارم و اینکه چقدر بذارم بجوشه ...

روی حرارت مستقیم باشه بهتره بریز توی یه قابلمه کوچیک.

انجیر خشکم میتونی بجوشونی یا خاک شیر تخم شربتی .. اینا برای یبوست خوبه باید دائم بخوری.هندونه و طالبی و خربزه عالیه .. بادمجون رو سرخ کن با گوجه .. باید ب خودت برسی ازین نظر یا مغزه .. شیر داغ همشون موثره 

برای تهوعت b6 هم میتونی بخوری

﷽‌من خوבمم ..نـہ تنـבیسے از اونچـہ ڪ בیگراט می‌پسنـבט .. نـہ تقلیـבے از اونچـہ ڪ بهش باور نـבارم .. من با تمام کم و کاستیا خوבمم ـ‌ٖؒ
خیلیییی خیلییی من خسته شدم خسته خیلی هزار جا فال گرفتم همه گفتن نمیرسییی گند بزنن این کلمه رو 

من ک دیگه دارم دیوونه میشم واقعا رد دادم از دلتنگی ،دعا کن مشکل شغلش حل  شه

انشالله بعدکرونا اولین سفرت کربلا باشه مارو هم یادت نره

ان شاا... 

ممنونم عزیزم 😘

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 
نه اصلا فال رو باور نکن همش الکیه و محض سرگرمی

واقعا راست میگی؟؟بخدا قلبم میگه بهش میرسم ولسگی انقدر تومغزم خوندن نمیشه نمیرسی دارم میمیر😭😭😭

من ک دیگه دارم دیوونه میشم واقعا رد دادم از دلتنگی ،دعا کن مشکل شغلش حل  شه

انشالله مشکلش حل میشه به حقه خانوم فاطمه زهرا وتا ساله دیگه عروسش شدی

2706