2737
2739
عنوان

همین الان دلتون از چی گرفته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 622 بازدید | 99 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از همسرم. عادیه وقتی یه مرد یه صفحه بد میبینه البته یهو تصادفی همون صفحه رو ادامه بده و چند تا دیگه ...

متوجه منظورت نشدم 

﷽‌من خوבمم ..نـہ تنـבیسے از اونچـہ ڪ בیگراט می‌پسنـבט .. نـہ تقلیـבے از اونچـہ ڪ بهش باور نـבارم .. من با تمام کم و کاستیا خوבمم ـ‌ٖؒ
2728

بخداااا از تنبلی و بدبختی و سستی خودم از خودم ک عرضه خوندن نماز سر وقت رو نداشتم ندارم ‌..بشدت  غم گرفته قلبم ....همش عزادار اینم ک خدا ازم راضی نیست و از عاقبتکارام ترس دارم ...کلا احساس گناه زیاد دارم و بشدت ناراحتم اکثز اوقات

2740
تو اینستا دنبال یه چیزی میگشت یه پیجی هم بود که از اون پیجا بود اینم رفته بود چند تا نگاه کرده بود م ...

معذرت میخام با این لحن صحبت میکنم اینستا کرم داره گاها چشمت ب یه چیزی میخوره ک ناخودآگاه دنبالش میکنی.ترجیحا بهتره نباشه توی گوشی

﷽‌من خوבمم ..نـہ تنـבیسے از اونچـہ ڪ בیگراט می‌پسنـבט .. نـہ تقلیـבے از اونچـہ ڪ بهش باور نـבارم .. من با تمام کم و کاستیا خوבمم ـ‌ٖؒ
بخداااا از تنبلی و بدبختی و سستی خودم از خودم ک عرضه خوندن نماز سر وقت رو نداشتم ندارم ‌..بشدت   ...

پس تاپیکای قبلی من ب دردت میخوره عزیز.برنامه زندگی پس از زندگی رو هم حتما گوش کن