2737
2739
عنوان

باردارایی که خسته شدید بیاید 🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 498 بازدید | 91 پست
چند وقتته؟؟؟ منم 21 هفته ام سرکلاژ شدم خسته شدم از در و دیوار حالم بد میشه

۳۴ هفته ام، واقعا یک جا نشستن سخته، اما خیلی مواظب باش ارزششو داره ان شاءالله بسلامتی میگذره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

خانمای عزیز من امروز 25 سیکل هستم سکلمم 35 روزش که الان یکی دوماه هس که یکی دوروز جلو میزنم از امروز صبح که از خواب بلند شدم عضلات شکمم بدجور گرفته نمیدونم مال چیه چندروز پیش هم گلاب به روتون بالا آوردم نمیدونم مال میوه  های تابستونی بود اینجور شدم یانه چون قبلش خورده بودم.... لطفا بگید این گرفتگی از چیه

من نصف بیشترشو خریدم ولی چون خونه خودم شهر دیگس سرویس چوبشو از همونجا میخرم و اتاقش بعد از تولد چیده ...

من دیگه می‌خوام کم‌کم شروع کنم.به امید خدا

دخترم زندگیمه❤️
2738
همین شما ها نبودین هنوز موعدتون نشده بی بی چک میزدین؟😁

وای منکه دو سال منتظر بودم یه سقطم داشتم هنوزم باورم نمیشه همش خداروشکر میکنم بخاطر این معجزه، ولی گاهی واقعا آدم روحش خسته میشه من خونه مامانمم شوهرم پیشم نیست دلم برا خونمون تنگ شده 

خانمای عزیز من امروز 25 سیکل هستم سکلمم 35 روزش که الان یکی دوماه هس که یکی دوروز جلو میزنم از امروز ...

عزیزم اینجوری معلوم نمیکنه باید موعدت بگذره ببینی چه خبره

وای منکه دو سال منتظر بودم یه سقطم داشتم هنوزم باورم نمیشه همش خداروشکر میکنم بخاطر این معجزه، ولی گ ...

این چند هفته هم میگذره عزیزم ان شاءالله نی نی ات سالم بیاد تو بغلت..دیگه باید خودتو برا شب نخوابیدن اماده کنی😊

بسلامتی..خوبه پس اخراشه..من هنوز ۱۳ هفتم..همش استرس دارم 😐

آره خداروشکر، سلامت باشی،  منکه از اولش تا ۱۸ هفته ویار و تهوع شدید داشتم هرروز و هرشب بالا میاوردم هیچی نمیتونستم بخورم

اینم بگم که اقدام وروز 14 سیکل رفتم سنو گفت مایع آزاد دیده میشه واحتمالا تخمک آزاد شده این ماهی هم به خودم خیلی رسیدم عسل وسیاهدونه ودارچین و...... خوردم رحمم گرم شه ولی واقعا نمیدونم این گرفتگی مال چیه نمیتونم راحت نفس بکشم

2706