2733
2734
عنوان

جاری بد خواه

769 بازدید | 38 پست

سلام دوستان ما ۴ تا جاری هستیم یکی از جاریام دشمن همه هست غیبت همه رو پشت سرش میگه مادر شوهرمو کشونده طرف خودش گولش میزنه با حرفاش و زنگ زدناش. دیشب خونه یکی از جاریام بودیم اون جاری بد خواه داشت غیبت جاری بزرگه رو میگفت شوهرشم میگفت دوتایی دشمنی میکنن با همه خانواده.. دوچرخه پسر منو محکم محکم میکوبید زمین که بشکنه از شوخی مثلا.. هی پسرمو از بغلم میکشید بغلش میکرد دهنشو بوس میکرد میگفتم نکن تو این کرونا اصلا گوش نمیداد دست بچمو میکشید محکم.. وقتی ام می امدم خونه با من یکجا امدن تو راه نزدیک بود بچمو ببره زیر ماشین .. چرا اینا با ما فامیلن چرا از دست اینا راحت نیستیم هر جا هس شرن.. 

واای این چه مدلشه دیگه ....رفت وآمد نکن باهاش 

انسان متمدن آن کسی است که درتنهایی، احساس تنهایی نکندمردم همه چیز به ما نمی دهند که ماخودمان از به دست اوردنش عاجز باشیم 

جلل الخالق   

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

شما همتون تیم بشید 

صلح کنید 

شماها که خوب باشید و خوب بخواید به خودش میاد 

و صدرصد رابطتتون رو کم کنید 

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
2740

وا حالش خوبه؟

من چقدر سادم دیشب رقتم برا دختر جاریم لباس خریدم واسه روز دختر ،بدم شوهرم بده به بچش که بچش ذوق بزنه 😐😐😐

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍

ایشون تعادل روانی ندارن دوری کنید 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2706