2752
2734

هر چی دم دست دارین بریزین رو دایره و تعریف کنین درمورد جن باتشکر🚶‍♀️

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨ ️ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من تا حالا تو عمرم جن ندیدم. اگه هستن پس چرا ما نمی‌بینیمشون. کجا زندگی میکنند؟ غذا چی می‌خورن،؟ زمین کشاورزی دارن یا غذای آدما رو می‌خورن؟ پس چرا از غذاهای ما کم نمیشه؟!

با توجه به این که این سایت اکثرا خانم هستن و این که صحبت ازین قضیه هم بی فایده اس ، یه نکته بگم حتی اگه از این مسائل ترسیدین جایی نگین بهتره 

البته ترسی هم نداره انسان راه خودش رو داره میره ، بقیه چیزا هم راه خودشون رو ، همیشه بسم الله بگین و با توکل به خدا از هیچ چیز نترسید به غیر از کارای خودتون ...

بسم الله الرحمن الرحیم ،آقا هستم ، مشاور نیستم اما شبیه مشاورا هستم و تا حدودی با این مسائل آشناییت دارم ، به مسائل شرعی تا حدودی مسلطم ، متاهلم ، اگر سوالی داشتین میتونید تو تاپیک ها بپرسید خصوصا راجع به مسائل شرعی ، لطفا تا حد امکان هر سوالی داشتین در تاپیک بپرسید و درخواست ندید ، هدفم از این جا بودن دو تا چیز هستش : یکی اطلاع از فضای فکری اکثر قشر های جامعه ، و دومی هم نشر مطلب درسته تا بلکه کمک کوچکی به کسانی کرده باشم که در اثر هجوم مطالب و نظرات بین اونها سردرگم شدن و نمیدونند الان چی کنند که به آرامش برسند . .......................بنده هم یک انسان مثل شما هستم اگر  اشتباهی کردم یا وقتتون رو گرفتم معذرت میخوام ، حتما از کسانی که اشتباهاتم رو بهم بگن خوشحال میشم ................ امیدوارم یک روزی همه ی ما معنی حقیقی زندگی رو متوجه بشیم و به آرامش حقیقی برسیم و تو این سایت دیگه اختلاف نظری نباشه ........... برای خودش و خودمون دعا کنیم ، اللهم عجل لولیک الفرج 

دوصتان من حس میکنم دارم دیوونه میشم  ادمارو یجور دیگه میبینم  مثلا امروز یه زنه رو دیدم  شبیه یه دختر جوون همسایمون بود   ولی زنه پیر بود  و خود دختره بودااا فقط پیر بود

نمیدونم جن بود یا آدم   دو بار هم نگاش کردم داشت میوه میخرید