2752
2734
عنوان

جاری بد خواه

| مشاهده متن کامل بحث + 783 بازدید | 38 پست
کلا تو جمع ضایعش کن دست به بچت زد حالشو بگیر زنیکه ی گردن شکسته 😑

ضایع میشه اصلا کسی محلش نمیده اصلا از رو نمیره میخواد همه چی مال اون باشه.. همه اونو دوست داشته باشه پول و ماشین و همه چی مال اون باشه .. هر چی میخریم اونم بزرگترشو میخره قرض میکنه.. هر حرفی بزنیم اونم مثل ما حرف میزنه اگه دست یکی از بزرگترا رو ببوسیم اونم میبوسه حسوده همش چشمش به اینه که هیچکس پیش کسی دوست داشتنی نباشه.. همه چی مال اون باشه دشمنی و گوشه کنایه و حسودی و بدی خیلی بلده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
بدتر با من بدی و دشمنی کرد 

نزار اینجوری بکنه 

من اگه جات بودم بچه رو کلا بغلش نمیداذم یا بهش یه تیکه مینداختم کلا بهش بربخوره

دوچرخه پسرتو کوبید به شوخی زمین تو هم به شوخی یه کاری کن که دیگه هوس چنین کاری نکنه

نزار اینجوری بکنه  من اگه جات بودم بچه رو کلا بغلش نمیداذم یا بهش یه تیکه مینداختم کلا بهش برب ...

نمیدونستم به بچه منم دست میزنن چون بچمو اصلا نمیبردم تو مهمونیا اولین بار بود بردم.. دیگه نمیبرم