2733
2734
عنوان

مهر ماه عروسی خاهرمه خیلی چاقم .بیاید کمک کنید بگید چجور لاغر کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 498 بازدید | 49 پست
۴ ماه وقت دارم چ شکنجه ای اخه

موفق باشی

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

رژیم خیلی موثر تر از ورزشه باید رژیم جدی بگیری و روزی نیم ساعت یک ساعت پیاده روی کنی صد در صد نتیجه میگیری 

رژیمو که نمیشه مفصل اینجوری گفت اما نون و برنجتو کم کن فقط روزی یک وعده اونم یک کف دست و شیش قاشق برنج بخور 

میوه و سبزیجات زیااااد سیزیجات هر چقدر میتونی بخور 

شیر فقط کم چرب 

گرمیجات مثل دارچین هم حتما اضافه کن به چایی و هر چی که میتونی 

خیلی بیشتر از اونی که فکر کنی کم میکنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

روزی یک ساعت پیاده روی و دویدن

از قدم زدن شروع کن آروم آروم برسون به دیودن و دوباره برعکس 

تا دو ساعت بعدش هم چیزی بجز آب نخور

من اینکار رو کردم محو شدم

البته من به ورزش هم که فکر میکنم لاغر میشم

ندارمممم

خب پس قیدشو بزن

کلا هیچ کس تا وقتی به این باور نرسه لاغر شدن زحمت کشیدن داره پا رو دل گذاشتن داره خسته شدن داره لاغر نمیشه

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
من تنها با کالری شماری و بچه داری ۱۲کیلوکم کردم،ورزش نمیکنم فقط فعالیت روزانه م بالاست

همون بچه داری خودش ورزشه

منم به همین روش که گفتم انقدر لاغر شدم که خودم باورم نمیشد

البته سه ماهی وقت گذاشتم و زحمت کشیدم براش

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2740

رژیم ترک نهار بگیر خیلی کم میکنی ولی میگن یکدفه نباید ترک کرد ساعتهاشو هرروز فاصله بنداز مثلا فردا۱۲بخور پسفردا۱۲ونیم همینجورتابرسی به شام_نوشابه وقندوشیرینیجاتم کم کن تامهر باربی میشی

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
من تنها با کالری شماری و بچه داری ۱۲کیلوکم کردم،ورزش نمیکنم فقط فعالیت روزانه م بالاست

ورزش برای تقویت عضلات مفیده اتفاقا من با ورزش ودرست خوردن وبه موقع خوردن به وزن ایده‌آل رسیدم ورزش باید جززندگی باشه

و خدایی که به شدت کافیست!!!!!!!
2706