2737
2734
عنوان

کیا همسرشون قاضیه یا توی اقوام قاضی دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 19907 بازدید | 232 پست

عزیزم حالا چه اجباری هست که با این فرد ازدواج کنی؟؟

شما عروسی و رقص برات اولویته. شاید ایشون شرایط این چیزا رو نداشته باشه. 

خدا که بخیل نیست.دنیا به این بزرگی حتما یه خواستگار دیگه آیی برات میاد که هم شرایطش مناسب باشه و هم به دلت بشینه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب عزیزم شما که باهاشون در ارتباطی میشه یه توضیح بدی مگه زندگیشون چطوره؟

دوست بابام بازپرس بود نمیدونم شایدم قاضی از ایران برای درمان رفت کانادا  پیش دخترش بعدش که اومد ایران با این که مجوز داشت اخراجش کردن گفتن که رفت اونجا با زن بوده فلان هزار چرت پرت الان وکیله

من اگر کافر بی دین وخرابم به توچه من اگر مست می شرب شرابم به توچه تواگر مستعد نوحه و آهی چه به من !من اگر عاشق سنتور ربابم به توچه تواگر غرق نمازی چه کسی گفت چرا،من اگر وقت نماز غرق خوابم به توچه تواگر لایق الطاف خدایی خوش باش من اگر مستحق خشم وعتابم به توچه دنیا گرچه سراب به گفتارشما من به جد طالب کهنه سرابم به توجه🖤
من که گیج شذم هرکی یه چیز میگه یکی میگه ممنوعه یکی میگه حتی کیش هم نمیتونن برن بعد شما میگی ترکیه هم ...

ببین این اشنایه ما علاوه بر قاضی بودن سمت هایه بزرگ دیگه هم داره.هر سال عید من در جریانم که میرن خارج از کشور.بقیه مواقع رو نمیدونم چون زیاد نمیگن.

🖤
2731
چقد تو کفی شما!!! عزیزم کنسرت ایران مجاز باشه آره میرن کنسرت همی خواننده های ابرانی مشکلی نیس سفر ...

من ۲۵سالمه بچه نیستم ولی خب تا حالا همچین سبک زندگی نداشتم همیشه آزاد بود میترسم بعدا نتونم کنار بیام من خیلی ازش خوشم اومده ولی نمیخوام احساسی تصمیم بگیرم

شاید برای شما مهم نباشه اما من دلم میگیره عروسی برم همسرم همراهم نباشه یا از اول تا اخر مجلس یه گوشه بشینم نگاه کنم، بالاخره روحیه آدم ها باهم متفاوته، متاسفانه تو جامعه ای زندگی میکنیم که رقص و شاد بودن حرامه و نشونه سبکی میدونن یا فقط بلدن به دو تار موی زن گیر بدن.

جدی!🙄 خب پس اسی زیاد تو فکرش نباش

هفته پیش تماس گرفتن برای خواستگاری😐 اگه جدی نشده بود که انقد نگران نبودم هرچند که من از همون اولم خبر داشتم میخواد بیاد خواستگاری ولی پرونده ام تازه مختومه شده برای همین تا الان اقدام نکرده بود

والا قاضی کارشون یه جوریه اگه تو عروسی برقصن واسشون افت داره شوهر من که اونجوریه کارشون خیلی سخته ام ...

چقدر سخت واقعا هرچقدر حقوق بهشون بدن بازم کمه. 

عزیزم چندوقت یبار قاضی کشیک میشن؟ و اینکه کشیک باشن چطوریه یعنی طی اون مدت هروقت زنگ بزنن باید بره

2738
عزیزم حالا چه اجباری هست که با این فرد ازدواج کنی؟؟ شما عروسی و رقص برات اولویته. شاید ایشون شرایط ...

خب مشکل اینه که خیییلی بدلم نشسته من خواستگار زیاد داشتم و دارم نمیخوام پز بدم اما باورکن گاهی هفته ای دوتا خواستگار داشتم اما هیچکدوم مثل این شخص بدلم ننشسته ۸٠درصد معیارهای منو داره میترسم ردش کنم پشیمون بشم مادرم همش میگه حیفه بخاطر یه رقص و عروسی همچین آدمی رو رد کنی، ولی خودم میترسم بعدا نتونم کنار بیام😢

من پر دورم قاضیه پدرمم مدتی قاضی بودن و قضاوت میکردن ولی دیگه دوست نداشت اومد بیرون

پدرم میگفت قبلا ی قاصی میرقصید حتی تو عروسیه خودشم تعلیقش میکردن ولی والا ما عید رفتیم عروسی دوست بابام که قاضیه اتفاقا کورد هم بود ولی به خدا ی قر فارسی میداد که کف کردیم همه اونم همیشه کت و شلواری  و رفتاری باشخصیتانه و مردونه ای داشت....

خلاصه که الان زیاد سخت نمیگیرن ، خریدا و ایناشم همه خودش میرفت اتفاقا از دانشگاه علوم قضاییم درسشو تموم کرده

درامدشونم تا قبل عید ۴ تومن بود از بعد عید شد ۸ تومن چندماهم هست که شده ۱۱ ۱۲ تومن 

خیلییییی راحت تر از قبلا میگیرن اون موقع خیلی سخت بود زندگی با ی قاصی ولی الان نه دیگه

فقط از ی چیزیشون خوشم میاد که بهشون تفنگ میدن واسه دفاع 😀

سوالی داشتی درخدمتم اسی😆

آدما تو تاریکی از تنهایی نمیترسن ازینکه تنها نباشن میترسن:)
چه بد که آدم بخاطر شغلش محدود بشه

همه  ایده آلها  همیشه با هم نیست دیگه

حتی بعضی از خلبانها هم شرایط سختی برای انتخاب همسر دارن 

یکی از همسایه های ما هم پسرشون میخواد استخدام دادگستری بشه اومدم از همسایه ها تحقیق کردن راجع به حجاب مادر و خواهرش و همینطور شرکت تو مراسم‌های مذهبی و سیاسی نماز جمعه و عبادات و کلا خیلی برام عجیب بود که ریز به ریز مسائل خانوادگی اطرافیانشان هم مهمه

خب مشکل اینه که خیییلی بدلم نشسته من خواستگار زیاد داشتم و دارم نمیخوام پز بدم اما باورکن گاهی هفته ...

عزیزم به نظرم صبر کن. قحطی شوهر  که نیومده.

مطمین باش چند سال بعد کیس های بهتری هم پیدا میشه که هم به دلت بشینه و‌هم معیاراتو داشته باشه.

۲۵ سال که سنی نیست اینهمه عجله داری!

حرفهای مامانتم خیلی جدی نگیر. اون بنده خدا هم  نمیدونه آینده چی میشه.

2706