2733
2734
عنوان

کیا همسرشون قاضیه یا توی اقوام قاضی دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 19974 بازدید | 232 پست
من پر دورم قاضیه پدرمم مدتی قاضی بودن و قضاوت میکردن ولی دیگه دوست نداشت اومد بیرون پدرم میگفت ق ...

واقعا؟! ایول بابا چه قاضی پایه ای بوده خوشم اومد😄 یعنی الان واقعا گیر نمیدن؟! مثلا همون قاضی که قر میداد😄 مجلس شون مختلط بود؟!  کاش واقعا بتونن مثل آدمای عادی زندگی کنن😢 اینی که میگید حقوقش ۱۱تومنه چند سال سابقه داره دادیاره یا بازپرس؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
خب مشکل اینه که خیییلی بدلم نشسته من خواستگار زیاد داشتم و دارم نمیخوام پز بدم اما باورکن گاهی هفته ...

دقیقا همینه حیفه این مسائل برای چند سال برات مهمه مطمئنا بعد از گذشت چند سال دیگه اینقدر این چیزها برات مهم نیست همین که بچه دار بشی اینقدر مشغله ات زیاد میشه که میگی کاش اصلا عروسی دعوت نشم

عزیزم به نظرم صبر کن. قحطی شوهر  که نیومده. مطمین باش چند سال بعد کیس های بهتری هم پیدا میشه ک ...

عجله ندارم اصلا اتفاقا من همش میگم فعلا زوده برا ازدواج هرکی اومد یه سال نامزد باشیم😄 ولی من از همون لحظه اول که این شخص رو دیدم به دلم نشست اصلا خواستگارای دیگه ام به چشمم نمیاد برام خیلی سخته بیخیالش بشم😢 به هیچکدوم از خواستگارای دیگه همچین حسی نداشتم. 

2740
دقیقا همینه حیفه این مسائل برای چند سال برات مهمه مطمئنا بعد از گذشت چند سال دیگه اینقدر این چیزها ب ...

نمیدونم شاید چند سال دیگه مهم نباشه اما الان برام مهمه

واقعا؟! ایول بابا چه قاضی پایه ای بوده خوشم اومد😄 یعنی الان واقعا گیر نمیدن؟! مثلا همون قاضی که قر ...

اره بابا الان راحته 

نه اون عروسیش مختلط نبود ولی اومد تو زنا قرشو داد رفت😶

اون فک کنم باز پرس سابقه کارشم فک کنم ۳ ۴ سال بیشتر نباشه کلا متولد ۷۲ بود  ولی فک کنم به سابقه ربطی نداشته ها چون مثلا ی دوست دیگمون ۱۰ ۱۵ سال سابقه داره ولی حقوق هردوشون مثل همه

بابا مثل ادمای عادی زندگی میکنن باور کن 

آدما تو تاریکی از تنهایی نمیترسن ازینکه تنها نباشن میترسن:)
اره بابا الان راحته  نه اون عروسیش مختلط نبود ولی اومد تو زنا قرشو داد رفت😶 اون فک کنم باز پ ...

خب یعنی نمیتونن عروسی مختلط برن؟!

عه اگه حقوق شون به سابقه نیست پس به چیه؟

من پر دورم قاضیه پدرمم مدتی قاضی بودن و قضاوت میکردن ولی دیگه دوست نداشت اومد بیرون پدرم میگفت ق ...

به نظرم که حقوقشون خیلی کمه شاید شما  دقیقا اطلاع ندارین الان پدر من که کارمند بازنشسته است 12تومن میگیره

2706