2410
2553

از نطر مالی چطورن حقوق یه بازپرس حدودا چقدره

از محدودیت هاشون میشه بگید

عروسی مختلط رفتن یا رقصیدن ممنوعه؟ یا خودشون زیادی محتاطن؟ قاضی دیدین که عروسی مختلط بره و برقصه؟ 

حالا مثلا مجالس مختلط برن چی میشه؟ کی قراره بفهمه  اصلا بفهمن چکار میکنن اخراجشون که نمیکنن

یا مثلا میگن میگن هرجا برن کت و شلوار باید بپوشن درسته؟! حتی تا سر کوچه

یا مثلا نمیتونن مسافرت خارج برن؟ ممنوع الخروجن؟ چرا نمیتونن برن؟!

حتی دیدم یجا یکی گفته بود بازار و خریدم نمیرن چه خبره دیگه اینام یه آدم عادی ان مخصوصا قاضی هایی که پرونده های سنگین مثل قتل و... ندارن بیشتر پرونده های کلاهبرداری و.. دارن بنظرم خطری تهدیذشون نمیکنه 

کلا میخوام بدونم زندگی با یه قاضی چطوره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
قاضی ک برقصه بمیره بهتره😑😐 والا ما ۵ تا قاضی داریم یکی از دیگری متشخص تر

این چه حرفیه میزنی مگه رقص چه ایرادی داره درضمن ما کورد هستیم یه رقص خیلی اصیل و سنگین داریم و ثبت جهانی هم شده، قر دادن نیست، همه دست همو میگیرن خیلی رقص قشنگیه، هرچند که زقص فارسی هم میشه مردونه و سنگین رقصیذ. آدم نمیره عروسی که فقط بشینه نگاه کنه کنسرت که نیس

2714

دریک کلمه زندگی محدود محدود دارن اونم تو یجای محدودی مث ایران تااازه اگر شهرستان باش دیگه بدتر.

عروسی غیر مختلط هم اجازه ندارن برن چه برسه مختلژ.

برحسب منکراتی که کردن جریمه میشن اکر دیگه خیلی کارشون غیرقانونی و غیر موجه باش اخراج میشن ولی درحالت کلی اگر خبط و خطایی کنن مثلا تو پرونده ای کم کاری کنن یا بیرون روابط ناسالم داشته باشن معمولا حکمشون و ارتقاشون به تعلیق میندازن چن سال یا حقوقشون رو کسر میزنن.

از نظر حقوق مزایا کمتر از هیات علمی میگیرن.شاید یه بازپرس تو یع شهرستان با پنج سال سابقه کاری ده تومن رو بزور بگیره.

این شغل فقط اسم بزرگی داره ولی از خود فرد گرفته تا خونوادش تو فشار روانی اند.

اگر میخای پز بدی بیرون که شوهرم قاضیه و افتخار کنی حتما ازدواج کن.

اما اگر میخای زندگی اسوده و ارام و راحت بدون محدودیت های این شغل که دامن همه خونواده رو میگیره رو داشته باشی دور این شغل رو خط بزن.

من یکی عمرا به قاضی شوهر کنم .خودم وکیل هستم .قاضی ها آدم خوبی آن .ولی من تحمل زندگی خشک را ندارم&nb ...

خب عزیزم شما که باهاشون در ارتباطی میشه یه توضیح بدی مگه زندگیشون چطوره؟

این چه حرفیه میزنی مگه رقص چه ایرادی داره درضمن ما کورد هستیم یه رقص خیلی اصیل و سنگین داریم و ثبت ج ...

خب بمیره بهتره 😐😑😑

عزیزم قطعا قاضی نداشتین توی فامیل....

حالا ادم نرقصه میمیره؟؟ حالا مگه رقص چیه!!!

اصلا فرقی ندا ه کردی یا فارس یا ترک

میزان درامد رو که نمیشه گفت ولی بد نیست

اونی که قاضی هست اینقدر واسه خودش ارزش قائل هست که عروسی مختلط نره چه برسه برقصه

لازم نیست همیشه کت و شلوار بپوشن بلکه نباید خلاف شان جامعه لباس بپوشن مثل استین کوتاه و شلوارهای جلف امروزی

خرید که واسشون ممنوع نیست ولی معمولا اونجاهایی که کار میکنن (خصوصا اگه شهر کوچیک باشه) خرید نمیکنن چون همه میشناسنشون و ازشون پول نمیگیرن و بعدا توقع ایجاد میشه واسه همین میرن جایی دیگه خرید

مشاوره حقوقی هستم.... خوشحال میشم اگه بتونم کمکتون کنم.... به خصوص امور خانواده
2706