2297
2298

باید سریع تر به بیمارستان مراجعه کنند هرچند وقتی علتو فهمیده یعنی رفته بیمارستان...معمولا قلبو درگیر میکنه...اگه به موقع مراجعه بشه خوب میشه نگران نباش

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً  اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید 

2051
روز هفتم فهمیدیم.بستری شد و داروشو گرفت ..علایم بچه شما چجوری بود؟

بچه ام نیست ک تب چند روزه...قرمزی لب و کف پا..آخراش گردنشو نمیتونست تکون بده...خوب موقع متوجه شدید

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            
تورو خدا دارم میمیرم 

اگه اشتباه نکنم یه داروئه خاصی هست که هفت بار باید استفاده بشه یا دوازده بار دقیق یادم نیست...ولی نگران نباش عزیزم...الان اون بچه ای که من میشناختم خوبه خوبه...توکل به خدا

روز هفتم فهمیدیم.بستری شد و داروشو گرفت ..علایم بچه شما چجوری بود؟

عزیزم نگران نباش برادرزاده من گرفت تازه دیر تشخیص دادن

ولی خوب شد

مشکلی هم واسه قلبش به وجود نیومد

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
قلبشو درگیر نکرد ؟الان خوبه؟

قلبش درگیر شده بود ولی با دارو خوب شد دوباره

عزیزم نگران نباش برادرزاده من گرفت تازه دیر تشخیص دادن ولی خوب شد مشکلی هم واسه قلبش به وجود نیومد

چی بود علایمش .پسر من مفصلشم درگیر شد .دکتر گف کاوازاکی بیماری رماتیسمیه ..میترسم

چی بود علایمش .پسر من مفصلشم درگیر شد .دکتر گف کاوازاکی بیماری رماتیسمیه ..میترسم

برادرزاده ام تبش پایین نمیومد اصلا

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
پسر منم هفت روز تب کرد.

تازه ما دکترش دیر تشخیص داد

داروش رو گرفت خوبه خوب شد

داداشم تا چندسال سالی یه بار بردش چکاب قلب که خداروشکر مشکلی نداشت

دعا کنید برا بچم

حتما اسی...اصلا نگران نباش...داداشم الان خوبه خوبه...فقط مهم این بود که به موقع تشخیص داده بشه که برای شما این اتفاق افتاده