2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ی بی بی دیگه بزن عزیزم این قشنگ مثبت انشالله که بارداری 

خدایا همه نی نی هارو سالم برسون دست ماماناشون کوچولو منم سالم بهم برسون و دختر قشنگمم برام سلامت نگه دار الهی آمین🙏🙏
تو روخدا اصلا باورم نمیشه؟ اینو با اولا صبح نزدم یکی دیگه دارم فردا صبح میزنم انشالله ک مثبت باشه

ااا خب دیگه بزن من جای شما بودم همین الان میزدم من فکر کنم کارم بی بی زدن بود😂😂😂

خدایا همه نی نی هارو سالم برسون دست ماماناشون کوچولو منم سالم بهم برسون و دختر قشنگمم برام سلامت نگه دار الهی آمین🙏🙏
2740
برات صلوات فرستادم منکه مطمئنم بارداری باز فردا ازمایش دادی بیا خبر بده منم یادت نره دعا کن نینیم یه ...

ققربونت برم انشالله ک هیچ مشکلی نداره عزیزم منم واسه دعا میکنم صحیح سالم میاد بغلت انشالله

فردا میزنم خبر میدم پر رنگ شده با نه🤣

انشالله میشه 

بی بی زدم دوباره واضح دیده میشه ایندفعه تو عکس کم دیده میشه صورتی هم میزنه تقریبا

خب بسلامتی عزیزم انشالله خوش قدم باشه براتون

سلام خانوما. ممنون میشم جوابم را بدید. من تنبلی تخمدان دارم و یک ساله اقدامم. شوهرم هیچ مشکلی نداره. این ماه بعد از دو روز تاخیر در پریود آزمایش تیتر بتا دادم منفی و دو بود شش روز بعد دوباره همون آز را تکرار کردم و دوباره منفی و دو. علائم هم ندارم ولی هنوز پریود نشدم الان هجده روز تعویق دارم یعنی با توجه به این که دو بار آزمایش دادم و منفی شد حامله نیستم؟ 

2706