2091
2079
عنوان

حدیث حضرت علی(ع)

77 بازدید | 7 پست

امیرالمومنین علی علیه السلام:

دنیـا دو روز است!

یک روز با تو و روز دیگر علیه توست…

روزی که با توست مغرور نشو ، و روزی که علیـه توست نومید مگرد

زیرا هر دو پایان پذیرند…

عالی بود

تا توانی دلی بدست اور. دل شکستن هنر نمی باشد.مهربان باش شاید فردایی نباشد〰️💔〰️بر چرخ فلک مناز که کمر شکن است بر رنگ لباس مناز که اخر کفن است مغرور مشو که زندگی  چند روز است در زیر زمین شاه و گدا یک رقم است.☺️ساده بودن ساده نیست☺️.⊙▂⊙..⊙ دنیا یه روزه اون روزم امروزه با فک کردن به دیروز و فردات امروز تو خراب نکن⊙..⊙△⊙ما همه ي اوناييكه دلمونو شكستن بخشيديم روسياهيش بمونه واسه خلوت خودشونخداوندا چنان کن ک اگر چیزی شکستم دل نباشدمراقب خودت باش از تو فقط یه دونه تو دنیا وجود داره🙂💔🍃.زندگی کتابی است پر ماجراهیچگاه آن را به خاطر یک ورقشدرور مینداز...در این دنیا که مردانش عصا از کور میدزدند من از ناباوری انجا محبت ارزو کردم.ما، آدم‌ها را، با حرف‌هایی که خود دوست داریم از آنها بشنویم، دلداری می‌دهیم.شایدزندگی آن جشنی نباشدکه آرزوشوداشتی٬اماحال که دعوت شدی زیبا برقص.قرار" من باشتا در "مدار" تو باشمچه قرارو مداری بهتر از این..؟اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                   " عشق اول و اخرم امام رضا"                                   

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2064

درسته ولی مسئله اینه روزی که علیه هست تموم نمیشه  

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نقطه عطف ندانم گرایی تو اون لحظه مرگ و زندگی هست که خدا هیچوقت نمیاد....تیکر بارداری نیست