2737
2734
عنوان

آیا شاغل نبودن واسه خانما ضعفه؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1733 بازدید | 144 پست
ربطی به زن بودن یا مرد بودن نداره هر انسانی باید یه شغل و درآمدی داشته باشه و اگه انسان بالغی چه ز ...

منم مامانم معلمه مامانشو همیشه بهش رحمت میفرسته که زورش کرد درسشو بخونه مستقل باشه خداروشکر

بابامم همیشه میگه کار کنید دستتون تو جیب تودتون باشه

تازه من شاید اصلا ازدواجم نکنم

دلم فقط آرامش میخواد... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شعااااااار شعااااار شعااااار

!؟  !؟   !؟

عزیزم من در این جامعه زندگی فعالی دارم.. به واسطه ی حرفه ام با اقشار و طبقات مختلف مردم ارتباط دارم.. قطعاً طبق شواهد..مطالعات و مستندات اظهار نظر میکنم.. 

کار کردن هم برای خانم خوبه و هم برای آقا، به این دلیل برای خانوم خوبه که هم تا حدودی استقلال مالی پیدا میکنه کاملا وابسته به مرد نمیشه و سرش گرم میشه دچار افسردگی نمیشه و روابط اجتماعیش هر روز از روز قبل قویتر میشه، فقط مهمه اینکه باید توی انتخاب محیط کاری دقت کنیم توی شرکتهای شلوغتر کار کنیم توی شرکتهای خصوصی که فقط رئیس باشه و منشی نباشه البته این نظر منه شاید کسی موافق نباشه 

گر نگهدار من آن است که سنگ را در بغل شیشه نگه میدارد
بگو گل

ببین در کل زمانی که تو هر اجتماعی قدرت اقتصادی دست عده ای باشه اون عده قدرت بیشتری پیدا میکنن و میتونن رو افرادی که از نظر اقتصادی بهشون وابسته هستن نفوذ و حتی سلطه داشته باشن تو خانواده به عنوان یه جامعه ی کوچیک هم همینطوره .زنی که استقلال مالی نداره ناخوداگاه زیر نفوذ فردی که ازش حمایت مالی میکنه میره حرف اون مرد تو خانواده میشه فصل الخطاب و قدرت در دست مرد قرار میگیره زن اگه شاغل باشه اگر خودش ادم قوی و محکمی باشه و وا نده این قدرت تقسیم میشه وابسته نیست تحت سلطه و نفوذ نیست و ادامه زندگی برپایه ی وابستگی مالی و نداشتن چاره نیست بلکه به خاطر نفس وجود خانواده اس .هیچ زندگی ای تضمین شده نیست حتی بهترین زندگیا دراینده معلوم نیست چه اتفاقی میفته چرا یه زن باید خودشو در معرص چنین ریسکی قرار بده با وابستگی مالی؟؟شاید همسرش الان خوبه ده سال بعد چی؟؟از کجا میشه تضمین کرد علاوه بر این ها حس فعال بودن و مفید بودن درجامعه و تلاش کردن و رسیدن به موفقیت و پیشرفتی که تو زن ایجاد میکنه خیلی ارزشمنده .معایبشم فقط خستگیه که خب به نظر من کاملا طبیعیه و وقتی زن شاغله کار خونه مساوی بین زن و مرد باید تقسیم شه .از نظر بچه داری و...هم خب سختی داره ولی این اولا وظیفه حکومته یه شرایطی برای مادرای شاغل ایجاد کنه که راحتتر به فرزندشون برسن و هم همکاری پدر بچه .

2738
مشخصه ضعفه چون محتاج بودن ضعفه چون نداشتن جایی تو جامعه ضعفه چون هویتی ندارن 

شما الان به خانمهای خانه دار گفتی بی هویت ؟😂🙄

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

زندایی من ۳۰ ساله شاغل اون روز همش داست گله میکرد که من همه خرج هارو خودم میدم داییت خرجی نمی کنه خوش به حال تو که انقدر خرج میکنی سر کارم نمیری وو اطراف ما هر زنی که شاغل شده شوهرش تنبل بیکار سده چشمش به دست زنش زن میره سرکار مرد به خودش فشار نمیاره من از اینکه سرکارنمیرم راضیم 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
باورم نمیشه هنوز همچین طرز فکری وجود داره  ازدواج فقط برای این نیست که جیبه یه مردو خالی کنید. ...

عالی بود👌

کاربرها یادم نمی مونه نمی دونم قبلا باهاتون خوب بودم یا بد!!

بستگی به روحیات خود آدم داره مثلا خود من تو محیط خونه راحت ترم و به خاطر این موضوع تو خونه کار خیاطی انجام میدم و راضیم وگرنه رشته دانشگاهیم حسابداری بود اما خب دیگه ادامش ندادم چون محیط اداری خسته و افسردم میکرد و صد البته احساس ضعفی از بابت این موضوع ندارم 

دل نیست هر آن دل که دلارام ندارد 💕 بی روی دلارام دل آرام ندارد
منظورت از راحتی بخور و بخواب هست؟! شاغل بودن به جز داشتن استقلال مالی فرد رو واجد خصلت هایی میکنه ک ...

دقیقا

ادعای اینو داریم که به ما ظلم میشه حقمون نادیده گرفته میشه جای مارو تو اشپزخونه میبینن اونموقع هیچ تلاشی برای استقلال خودمون نمیکنیم هیچ خیلیم از اوضاع راضییم چندتاعم ناسزا نثار مردا میکنیم که مگه چی دارن اونا باید برم تو سختی کار کنن و ماهم وظیفه ای در زندگی مشترک نداریم 

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱

عزیزم کاملا بستگی ب خودت داره یکی خونه دار بودن حالشو خوب میکنه یکی شاغلی 

من ک دوروبرمیام که شاغل نیستن راحت تر خرج میکنن و زندگی بهتری دارن تا شاغلایی ک سرشون تو حساب و کتابه البته بستگی ب همسرت هم داره. که همه ی نیازاتو براورده کنه یا نه!

شاغل شدنم راحت نیست کار سختی یک خانوم مث اقا باید کار کنه .حالا هرکاری سختیه خودش رو داره گلم.ولی بنظر من اثلا ضعف محسوب نمیشه

من ک بعضی از افراد خانوادمون بد هم میدونن خانوم کار کنه یعنی شوهرش نمیتونه تامینش کنه .

اما اینم بگم برا کسلیی ک مشکل مالی دارن بدم نیس زن یک خودی نشون بده

2706