2733
2739
عنوان

آیا شاغل نبودن واسه خانما ضعفه؟😐

1733 بازدید | 144 پست

تو نی نی سایت خیلی جبهه گیری میکنن راجبش

یکی از اقوام متاهلمون ک تازه عروسی کرده بیچاره افسردگی گرفته

هی میگ من شاغل نیستمو فلان...

در صورتی ک بله استقلال مالی عالیه ولی چ شغلی؟

خود خانوما بیشترین آسیبو به خودشون میزنن با این کمپینای فمنیستی و چیزایی ک توی مجازی منتشر میکنن

اینم بگم من مجردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرجور احساس خوشبختی میکنی زندگی کن.اصلا هم نظر هیچکس برات مهم نباشه

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2731

تو قرن حاضر به نظرم شغل برا هر خانومی از واجباته 

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
2738

مگه همه دنیا باید شاغل باشن خیلی مجازی رو جدی نگیر

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
2706