2733
2739
من شاغل بودم به خاطر بچم دیگه نیستم، الان راضی هستم چون یه سال با بچه شاغل بودم داشتم از بین میرفتم

من تحصیلات دارم.

اما واقعا نمیدونم برم سرکار یا نه.

از طرف پدرم ساپورت مالی میشم هم الان هم بعد از عروسیم.مادرم میگه همچنان ادامه تحصیل بده درگیر کار نکن خودتو که بعد از یک مدت خسته میشی.اما واقعا نمیدونم چ تصمیمی درسته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من نه اصلااااا

میشه لطفا دلیلشو بهم بگید!؟

من نامزد هستم و از طرف پدرم ساپورت مالی میشم.

از طرفی پدرم همیشه میگه بعد از ازدواج هم ساپورتت میکنم....و نیاز نیست کار کنی.اما همش میگم شاغل نیستم نکنه همسرم بهم بگه بیکار...

2738

من راضیم خداروشکر

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
میشه لطفا دلیلشو بهم بگید!؟ من نامزد هستم و از طرف پدرم ساپورت مالی میشم. از طرفی پدرم همیشه میگه ...

ببین ب هر حال تایمت برا خودت نیس من ک همش خستم ،اگه بابات اونقد داره ک برات ی مغازه چیزی بزنه خوبه خودت اقای خودتی و روم ب دیوار نوکر خودت اما بخوای جای شاغل باشی ک ثاحبکار داشته باشی سخته ،متاسفانهههههه خانواده شوهرم زن شاغل نباشه براشون کسر شانه،من تو ی سرکت خصوصیم روزی ۱۰ تا ۱۲ساعت کار میکنم دیگه دارم میپوکم والا

2706