2733
2739
ببین ب هر حال تایمت برا خودت نیس من ک همش خستم ،اگه بابات اونقد داره ک برات ی مغازه چیزی بزنه خوبه خ ...

شما به دل خودت زندگی کن چکار خانواده شوهر داری ,۱۲ ساعت کار برا خانوم واقعا فرسایشی هست لااقل ساعتشو کن کن

عزیزم یه صلوات برا تعجیل فرج بفرست انشالله دعای امام زمان عج الله شامل حال همگی مون بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاغل و راضی

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست

من شاغل بودم رشته ام ایمنی وبهداشت کار بود تو کارخانه کارمیکردم ثابت از شنبه تا ۴ شنبه از ۸ صبح تا ۴ بعدازظهر،۵ شنبه ها هم یه‌کارخانه دیگه مشاوره میرفتم ،بعداکه حامله شدم دیگه سرکار نرفتم شوهرم دوس نداشت بچه رو بزارم مهد کودک ،بعد ۶ سال هم بچه دومم رو آوردم کلا با بچه هام مشغولم بچه اولم رو ۲ سال مهدقرآن می‌بردم، بعد پیش دبستانی و بعد دبستان خودمم باشگاه میرفتم

2731
من شاغل بودم ناراضی بودم ترکش کردم الان راضی ترهستم،هرکسی براساس روحیاتش بایدتصمیم بگیره

صد درصد درست میگید منم وقتی شاغل بودم خیلی دغدغه بچه ها مو داشتم روانم داغون میشد گذاشتم کنار راحت شدم اما کار درمتزل داشته باشم دوست دارم

عزیزم یه صلوات برا تعجیل فرج بفرست انشالله دعای امام زمان عج الله شامل حال همگی مون بشه
واسه متاهلا شغل پاره وقت خوبه من به شخصه هیچوقت دوس نداشتم خانوادم بعد از دانشگاه بهم کمک مالی کنن ...

من اگر بخوام کامل بگم شرایط مالی پدرم خیلی خوبه و بهترین جهاز و برام فراهم کرده و چون تک دختر هستم میگه من همیشه هواتو دارم اما خب نه اینکه همسرم متوجه بشه و عادت کنه.مادر بهم میگه درس بخون ادامه تحصیل بده به جای اینکه کل تایمتو بزاری بری سرکار.خلاصه هنوز واقعا تصمیم نگرفتم.از طرفی میگم همسرم نگه من همش بیکارم

شما به دل خودت زندگی کن چکار خانواده شوهر داری ,۱۲ ساعت کار برا خانوم واقعا فرسایشی هست لااقل ساعتشو ...

شوهرم بچه ننس بنده خدا یه حاریم خونع داره ولی کلیییی کار کشاورزی و اینا داره مامانشون همش میگه زن باید دستش تو جیبش باشه 🤕دیگه شدنی نیس یا باید همین قد باشه یا بیام بیرون

2740
من شاغل بودم رشته ام ایمنی وبهداشت کار بود تو کارخانه کارمیکردم ثابت از شنبه تا ۴ شنبه از ۸ صبح تا ۴ ...

واقعا بهترین کار و کردید منم مخالفم بچه آواره باشه❤ممنونم کهه تجربتونُ در اختیارم گذاشتید

من اگر بخوام کامل بگم شرایط مالی پدرم خیلی خوبه و بهترین جهاز و برام فراهم کرده و چون تک دختر هستم م ...

چرا بیکار ،برو کلاس های هنری و ورزشی که دوس داری نباید خانم ها فکر کنن حتما باید بیرون خانه کار داشته باشن

پولهایی که پدرت بهت میده رو جمع کن یه کار واسه خودت دست و پا کن ،اگه کار از خودت باشه ارزش داره

خیلی نظر عالی هستش.فرد دیگه ای هم بهم گفته بود همین کارو کنم تا برم شاغل بیرون بشم و تمام زمان و وقتم صرف کار بیرون بشه

چرا بیکار ،برو کلاس های هنری و ورزشی که دوس داری نباید خانم ها فکر کنن حتما باید بیرون خانه کار داشت ...

خیلی درسته❤ممنونمم.

من نمیدونم چراا این موضوع که سرکار نمیرم واسم شده ضعف

2706