2733
2734
من اگر بخوام کامل بگم شرایط مالی پدرم خیلی خوبه و بهترین جهاز و برام فراهم کرده و چون تک دختر هستم م ...

خب اگر اینطوره خودتو مشغول کارایی کن ک علاقه داری. باشگاه یا کلاس یا همون درس

اینجوری بیکارم نیستی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من متاسفانه روحیه کاری ندارم😑اما چون واسم نقطه ضعف شده درگیرم کرده

وقتی روحیش نداری انجام نده خودتو اذیت نکن هیچ کس وهیچ چیز ارزش نداره ک اعصاب وروانت بهم بریزه

اکانتم مشترکه ب دلیل نداشتن خط
ببین ب هر حال تایمت برا خودت نیس من ک همش خستم ،اگه بابات اونقد داره ک برات ی مغازه چیزی بزنه خوبه خ ...

واقعیت منم نقطه ضعفم شاغل بودن خانواده همسرم هستش و اینکه میگم نکنه همسرم بگه خانوم من بیکاره.اما مادرم میگه وقتی نیاز نداری و ما پشتتیم برای جی میخوای بری سرکار.چون بدنی ضعیفم میگه از بین میری و همش خسته و بی حال و انرزژی

2731
واقعیت منم نقطه ضعفم شاغل بودن خانواده همسرم هستش و اینکه میگم نکنه همسرم بگه خانوم من بیکاره.اما ما ...

کار کردن برای دیگران خوب نیست یه جور بردگیه مدرنه ولی اگه کار خودت باشه خیلی خوبه.به نظرم اگه بخوای برای دیگران کار کنی و کارمند بشی بشینی تو خونه بهتره 

واقعیت منم نقطه ضعفم شاغل بودن خانواده همسرم هستش و اینکه میگم نکنه همسرم بگه خانوم من بیکاره.اما ما ...

منم همینم🤕کلا از دوستیمون بهم گفته بود فک میکردم شوخیه ولی شوخی شوخی جدی شد،من همش میگفتم برم سر زندگیم کار بیرون تعطیل ولی قبلا کار نیمه وقت داشتم مدرسه غیر انتفاعی یه روز در هفته الان یه شرکت حسابدارم ک حتی جمعه ها هم خیلی وقتا سر کارم

2738