2733
2734
عنوان

امروز رفتم دکتر گفت پاهات دیگ درست نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 3015 بازدید | 244 پست
حالا من نخواستم همه رو بگم وگرنه ب حال من زار زار گریه میکنی😂😂😂بیخیال ی مدت خیلی غصه خوردم حتی اف ...

من گفتم خدایا تا ۴۵ کافیه 😁

آیه سابقم نی نی یار منو ترکوند. خدایا شکرت بابت همه نعمتات 
من اصلا واسم اونقدر مهم نبود بابامم پزشکه میگفت ن خوبه الکی ب خودت گیر نده رفتم ارتوپد عکس انداخت گف ...

عزیزم دکترا موظفن بددددترین حالت ممکن رو بگن که اگرررر خدای نکرده برا کسی پیش بیاد آماده باشه

من دخترم به دنیا اومد تو بیمارستان گفتن قلبش فلانه اله بله شاید تو بزرگسالی نیاز‌به پیوند قلب بشه😐😐😐 ینی مرررردما، بعد مشکلی که داشت با دوماه و نیم دارو کامل خوب شد😐

صلی الله علیک یا ابا عبدالله❤🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پشم داشتم لیزر کردم خواهر🤣🤣🤣

ببین پاهای من پرانتزی ولی چون ساق پاهام تپله کمتر دیده میشه تو قد و وزنت چقدره؟ بنظرم لاغر میومدی

یکم چاق تر شی کمتر به چشم میاد

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
برو ضرر نداره  مال بعضیا طبیعیه و خطرناک نبست  من چشام خیلی ضعیفه واسه همین ریسکش بالاست ...

اخه من دوم راهنمایی که بودم نگاه خورشید کردم انگار همونموقع خورشید گرفتگی بوده از اونوقت این نور با یه چشمم هست البته نور نیست وقتی با چشم راستم نگاه میکنم یه نقطه تاریک میبینم مثلا اگه نگاه یه گل ده سانتی کنم از فاصلخ سه متری وسط اون گل دیده نمیشه

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"
2731
عزیزم دکترا موظفن بددددترین حالت ممکن رو بگن که اگرررر خدای نکرده برا کسی پیش بیاد آماده باشه من دخ ...

چقدر میترسونن پس

ولی من شنیده بودم با ورزش خوب میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
اخه من دوم راهنمایی که بودم نگاه خورشید کردم انگار همونموقع خورشید گرفتگی بوده از اونوقت این نور با ...

چقد عجیب 

حتمن برین دکتر ی معاینه ای بکنه

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
ببین پاهای من پرانتزی ولی چون ساق پاهام تپله کمتر دیده میشه تو قد و وزنت چقدره؟ بنظرم لاغر میومدی ی ...

آره چاق بشم کم تر مشخصه. قدم 167 وزن 62 چاق بشم پهلو میزنم شوهرم بدش میاد. راستی کمرم خیلی باریکه این به اون در😝😝😝

بزرگسالی مثل این می‌ماند که موقع عبور از خیابان هر دوطرف را نگاه کنی و بعد توسط هواپیما زیر گرفته شوی🤕🤕🤕
2740
منم ورزش میکنم خودم‌احساس میکنم یکم بهتر شده ولی دکتر گفت خوب نمیشه فقط بدتر نمیشه اگ‌ورزش کنی کلا ا ...

دکترو ولش 

حرف منو گوش کن

ورزش کن

شب ها موقع پاهاتو با روغن بادام تلخ ماساژ بده 

وپودر سنجد

(تاکید می کنم هسته + گوشت +پوستش رو اسیاب کن ) هروز صبح با شیر و عسل بخور 

تا 40 روز 

یه مدت وقفه بنداز دوباره 40 روز

خوب شدی برای پدر مرحومم یه فاتحه بفرست 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
واقعا تا ثیر داره؟ 

اره تمرین کنین میتونین مثل اونایی که توی اینستا اینقدر خوشگل راه میرن را برین 

من که تونستم

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"
من کلکسیونشو دارم🤣چشام اب سیاه داره . خودم پوکی استخوان دارم ویلچریم . و پاهام پرانتزی شدیده . تنبل ...

الان رو ویلچر میشینی؟ اگ رو ویلچری ک قد و پای پرانتزیت معلوم نمیشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چ تمرینی

روی خط راست راه میرفتم فقط همین توی خونه میخواستم کاری بکنم اینجوری راه میرفتم تا اینکه واسم عادت شد دیگه

آره چاق بشم کم تر مشخصه. قدم 167 وزن 62 چاق بشم پهلو میزنم شوهرم بدش میاد. راستی کمرم خیلی باریکه ای ...

اوه ماشالله قد بابا تو پاهات اصلا معلوم نمیشه چون کشیده هست پس.تو از یه قسمتش گذاشتی معلوم شد

وگرنه چون بلنده پاهات دیده نمیشه

واسه وزنتم اگ ورزش کنی عضله بیاری پهلو نمیاری

پیج atenabibak اینستا نگا کن چ لاغر بوده چی شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
روی خط راست راه میرفتم فقط همین توی خونه میخواستم کاری بکنم اینجوری راه میرفتم تا اینکه واسم عادت شد ...

مشکل من که راه رفتن نیست. پاهام پرانتزی خواهر. شما پاهات پرانتزی بود؟ 

بزرگسالی مثل این می‌ماند که موقع عبور از خیابان هر دوطرف را نگاه کنی و بعد توسط هواپیما زیر گرفته شوی🤕🤕🤕
دکترو ولش  حرف منو گوش کن ورزش کن شب ها موقع پاهاتو با روغن بادام تلخ ماساژ بده  وپودر ...

چشم ممنونم❤

ورزش همین ورزشای فیزیوتراپو بکنم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40