2737
2734
عنوان

جلو باباتون شلوارک میپوشین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1450 بازدید | 114 پست
مثلا چجوری باباتون میاد میرین روسری می‌پوشید  ، چند ساعت رو با باباتون هستین ، تایم پیش هم بودن ...

آره بیاد روسری میپوشیم معمولا یه روز درمیان میرم خانه بابام تازه مجرد هم بودم همین بود اتاق جدا داشتیم طبقه بالا مون اتاق دوتا داشتیم برای ما بچه هابود اونجا راحت بودیم ولی جلوی بابام رعایت میکردیم برادر هم نداشتیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره یه دست خوووشگل خریدم 😂 گرونم خریدم دلم نمیاد نپوشم از اون طرف روم نمیشه😂

آهااااا ازون لحاااظ😅

روزای تعطیل خلوته بپوش قر بده 😍 

بپوش تو اتاقت بیرون نرو 🤣

خب وقتی پدرت هستن سرکار بپوش 

تو اتاقت برا شب تابستونم هست میتونی بپوشی دیگه 

2740
تو خانه پیش شوهرم که دیگه راحتم عزیزم تاپ و شلوارک و سر لخت ما به پیش پدر شان و احترام قائلیم لخت نم ...

یعنی ما که روسری نمیپوشیم و شلوارک میپوشیم هیکلو ریختیم بیرون و شان و منزلت رو حفظ نمی‌کنیم؟؟

دنیا پر از احمقاییه که ادعا فهیم بودن دارن... با کمال احترام برای کسی که توهین کنه هیچ احترامی قائل نیستم... اگر با نظرم مخالفی نه منو ناراحت کن نه خودتو...🕸️
آهااااا ازون لحاااظ😅 روزای تعطیل خلوته بپوش قر بده 😍  بپوش تو اتاقت بیرون نرو 🤣 خب وقتی پ ...

اره ایده خیلی نابیه 👌 وقتی روم نمیشه بهترین کاره دیگه😂❤️

دنیا پر از احمقاییه که ادعا فهیم بودن دارن... با کمال احترام برای کسی که توهین کنه هیچ احترامی قائل نیستم... اگر با نظرم مخالفی نه منو ناراحت کن نه خودتو...🕸️
آخه ما هم مذهبی ایم ولی تو خونه راحتیم چون پدر نامحرم نیست برای همون سوءتفاهم شد عزیزم 

ی آشنایی داشتیم باید جلو پدرشون روسری بلوز دامن می‌پوشیدند گرما و سرما 

حالا ۴ تا دختر 

فقط تو اتاق خودشون میتونستن تیشرت و شلوار باشن🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

تصور کن  بعضی پدرها هم اینطوری ان

. خنده دارش این بود قلیون کشیدن کنار پسرای فامیل و مردا گیر و اجبار نبود راحت بود این خانوم پدرش میزاشتن 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2706