2733
2739
عنوان

امروز رفتم دکتر گفت پاهات دیگ درست نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 3015 بازدید | 244 پست
ن من درد ندارم فقط وقتی زیاد راه میرم بکم درد میگیره تو کجات درد میگیره استخون پات یا مفصلت؟؟ درمور ...

عکس صفحه چنده؟

درد من با شاید بیشتر از نیم ساعت نشستن یا راه رفتن شروع بشه

برا من درد هم تو خود اون مفصله هم استخوان پا  ولی بیشتر  مفصل

طوری ک شبا موقع خواب با باند محکم میبستم زانومو ک دردش کمتر شه بتونم بخوابم

عکس صفحه چنده؟ درد من با شاید بیشتر از نیم ساعت نشستن یا راه رفتن شروع بشه برا من درد هم تو خود ...

صفحه ۵ ببین

وای ن من اصلا درد ندارم فقط وقتی کفشم خوب نباشه یا زیاد راه برم یکم درد میکنه

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حرصم دراومد خواستم باهات دعوا کنم  بخدا پاهات پرانتزی نیست خودتو از لباس های زیلا محروم نکن پ ...

😅باشه بابانزن.....مرسی عزیزم

دوباره باردارم😐ایندفعه دیگه میمیرم ازبی خوابی 🙄
منم پاهام اول صاف صاف بود بعدا نمیدونم دقیقا از چ سنی اینطوری شد یهو ب خودم اومدم دیدم این طوری شد ...

من از وقتی شدم ۸۰ کیلو اینطوری شدم ک الان لاغر کردم ولی پام همینطوری موند

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2731
😅باشه بابانزن.....مرسی عزیزم

چن سالته حوض ابی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها عکس پیدا کردم ولی اینجا پاهامو بهم نچسبوندم اما بازم معلومه

برا من فکر کنم کمی از این بیشتره و ی پام

قصد دارم بازم برم دکتر

ولی دکتر رفتن ما سخته:/

ینی قصدشو دارم اما ممکنه چندماه دیگ بتونم

چون باید برم ی شهر دیگ

امیدوارم در همین حد بمونه و پیشرفت نکنه برا تو

همین‌ک درد نداری خوشحال شدم برات

۲۳ سالمه .....چرا عزیزم

همینطوری

واس قد من تاپیک افزایش قد زدم ورزشارو میرم ۳ سانت بلند شدم قبلا ۱۵۰ بودم من ۲۱ سالمه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
برا من فکر کنم کمی از این بیشتره و ی پام قصد دارم بازم برم دکتر ولی دکتر رفتن ما سخته:/ ینی قصدشو ...

ممنووون❤

میگم این ورزشارو شروع کن شاید خوب شدی اخه دکتر ک میگ عمل یا ورزش چیز دیگه ای نمیگه عملشم یکم وحشتناکه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینطوری واس قد من تاپیک افزایش قد زدم ورزشارو میرم ۳ سانت بلند شدم قبلا ۱۵۰ بودم من ۲۱ سالمه

مگه میشه دیگه قد کشید؟من بچه دارم.....مطمنی؟

مگه میشه دیگه قد کشید؟من بچه دارم.....مطمنی؟

قد نمیکشی صاف تر میشی قدت بلندتر میشه بیا تاپیکم لینکش تو امضام هست.دوسه نفر دیگم دارن با من چالشارو میرن من قوزمو درست کردم ۳ سانت افزایش قد داشنم خیلی قوزی بودم قبلا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنووون❤ میگم این ورزشارو شروع کن شاید خوب شدی اخه دکتر ک میگ عمل یا ورزش چیز دیگه ای نمیگه عملشم ی ...

چه ورزشایی؟ممنون میشم بگی

یا اگ قبلا تایپ کردی بگو کدوم صفحه

عملش اره واقعا سخته:(

قد نمیکشی صاف تر میشی قدت بلندتر میشه بیا تاپیکم لینکش تو امضام هست.دوسه نفر دیگم دارن با من چالشارو ...

وای منم قوز میزنم موقع نشستن....باشه

چه ورزشایی؟ممنون میشم بگی یا اگ قبلا تایپ کردی بگو کدوم صفحه عملش اره واقعا سخته:(

صفحه ی ۹ عکسایی ک از فیزیوتراپی گرفتمو گذاشتم و گفت دوچرخه و شنا هم خیلی خوبه.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706