2737
2739
عنوان

خانمایی ک پسردارن اگه قراره مردبارش نیارین ازهمین الان میگم

| مشاهده متن کامل بحث + 472 بازدید | 65 پست
مادرشوهر من سه تا پسر بزرگ کرده، عین دسته گل

دقیقا مادرشوهر منم سه تا پسر داره واقعا آقا هستن 

البته برادرشوهر کوچیکم هنوز ۱۲ سالشه ولی خو از الان ندا این رو میدم ک آقا هستن😂

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیز درسته مرد بیمار و بداخلاق داریم ولی بهمون اندازه هم زن آسیب دیده و بی عرضه و مهرطلب هم داریم به خاطر همین اخلاقا بهم نمیخوره 

ان شالله  سال ۱۴۰۲ شکوفایی تمام خواسته هام🙏🏻
2742
منم همه سعیم اینه که به زنها احترام بزاره و مثل شوهرم نشه

شوهرم بد نیست انصافا سعی اش رو میکنه که بهترین رفتار ممکن رو باهام داشته باشه ولی بازم با تمام تلاشش طرز فکر عصر هجری خانوادش بهش غالبه.بازم نمیتونه دید بازی نسبت به خانوما داشته باشه.مادرشوهرم ی متوهم روانیه که فکر میکنه دخترا از وقتی به دنیا میان مردا روشون نظر دارن و مورد تجاوز قرار میگیرن

خودت جنسیتت رو قبول نداری و پسر میخوای، چطور پسرت باید به حقوق برابر اعتقاد داشته باشه؟؟

بخاطر اینکه از جنسیتم راضی نیستم هرکی میرسه میزنه تو سر زن

خواه ناخواه قوانین کشور تاثیر میذاره تا حرف میزنی میگن من مردم تو زنی

من اصلا دلم نمیخواد دختر دار شم که بقیه واسش تصمیم بگیرن

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
دختراتونو خوب و خانوم و خانه دارو با مسوولیت باربیارید زحماتمون هدرررر نشه لطفا

مادرشوهر# اینده🤣🤣🤣

ایرانم 💔🖤سراپا اگر زرد و پژمرده اییم  ولی دل به پاییز نسپرده اییم💔چو گلدان خالی لب پنجره  پر از خاطرات ترک خورده اییم😔اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤  اگر خون دل بود ما خورده اییم😢💔 اگر دل دلیل است آورده اییم  اگر داغ شرط است ما برده اییم😔🖤اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤 اگر خون دل بود ما خورده اییم😢اگر دل دلیل است آورده اییم💔 اگر داغ شرط است ما برده اییم😢💔🖤
2740
خداحفظش کنه

همیشه میگم جاش وسط بهشته، اره واقعا خدا زیادشون کنه

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

یه دخترو فقط و فقط حس اعتمادبه نفس و بال و پری که خانوادش بهش میدن خوشبخت میکنه نه مرد و شوهر خانومایی که دختر دارین تو را هرکی می پرستین بال و پر دختراتون رو قیچی نکنین یادشون بدین برای خوشبختی نیازی به کسی ندارن خوشبختی رو درون خودشون پیدا کنن نه با ازدواج 

من بخاطر محدودیتایی که دخترا دارن دوس دارم خدا بهم پسر بده بعد مثل یه مررررد بارش بیارم با افکار باز ...

منم دقیقا همین نظر رو میدم بخصوص که من خانواده شوهرم کاملا سنتی و تعصبی فکر میکنن ..🥺😢

سلامتی و ظهور آقا امام زمان صلوات 
دقیقا مادرشوهر منم سه تا پسر داره واقعا آقا هستن  البته برادرشوهر کوچیکم هنوز ۱۲ سالشه ولی خو ...

خداحفظشون کنه واقعا رحمت ب شیرمادرک ازاون زن همچین پسرایی اومدع ک دختریو مث شماخوشبخت کنخ

درخواست دوستی ندین 
دقیقا مادرشوهر منم سه تا پسر داره واقعا آقا هستن  البته برادرشوهر کوچیکم هنوز ۱۲ سالشه ولی خو ...

آخی ،خدا حفظشون کنه 

مرد که خوب باشه ها دعای اون زن و بچه هم میره به پای همون مادری که بزرگش کرده 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

یه مشکلی که هست پسرها خیلی الگو برداری از پدرشون میکنند و اگه همسرتون رفتار مناسبی نداشته باشه هرچقدر که شما سعی کنید بعیده که پسرتون رفتار درستی در مقابل خانمها پیدا کنه. 

2706