2733
2734

جاتون وسط جهنمه 

ی عروس ن پول خوشبختش میکنه

ن مهریه ن طلا

ی دخترو فقط و فقط ی مرد خوشبخت میکنه 

توروخدا نر بار نیارین

مردبودن ینی تکیه گاه ونزاری دل زنت بلرزه همین

درخواست دوستی ندین 

لايك داري من دلم ميخواد پسرم زن ذليل باشه😅😅😅

مطمئن باش همون جوری که براثریه اتفاق همه چی رو ازدست میدیم یه بار هم بر حسب اتفاق همه چی رو بدست میاریم امیدوارم امروز،به دست بیاری همه اون چیزایی رو که ناخواسته از دست دادی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

موافقم 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
2731

من بخاطر محدودیتایی که دخترا دارن دوس دارم خدا بهم پسر بده بعد مثل یه مررررد بارش بیارم با افکار باز با احساس یه پسری که واسه دخترا ارزش قایل باشه به حقوق برابر احترام بذاره تکیه گاه باشه من مردم نکنه

امیدوارم خدا لیاقتشو بهم بده

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
لايك داري من دلم ميخواد پسرم زن ذليل باشه😅😅😅

😂😂😂😂

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
قبول ندارم مرد نمتونه دخترو خوشبخت کنه زنا خودشون باید خودشونو خوشبخت کنن دست تو جبب خودشون باشه تلا ...

حس امنیت ارامش شریک بودن رو که باید بدن

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
قبول ندارم مرد نمتونه دخترو خوشبخت کنه زنا خودشون باید خودشونو خوشبخت کنن دست تو جبب خودشون باشه تلا ...

ولی وقتی گیر یه کی بیوفتی که نذاره جایی بری تمام آزادیتو بگیره واسه پوششت نظر بده اون موقست که دیگه زن نمیتونه خودشو خوشبخت کنه تمام بالو پر زنارو تو ایران میچینن معدودا مردایی که زنشونو ازاد میذارنو بهش بها میدن

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️