2737
2739

🤪 مبارکا باشه 😂😂😂

با اینکه در شرایط بدی و ناخواسته اومدی ولی من و بابایی خیلی خیلی مشتاق اومدنتیم و خیلی دوستت داریم و تا آخرش مثل کوه پشتت هستیم عزیز مامان بابایی 👶❤           

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2738
مومو😱

اییییی تازه فراموشش کرده بودما 😐😤💔 

با اینکه در شرایط بدی و ناخواسته اومدی ولی من و بابایی خیلی خیلی مشتاق اومدنتیم و خیلی دوستت داریم و تا آخرش مثل کوه پشتت هستیم عزیز مامان بابایی 👶❤           
بالاخره پیدام کرد خیلی دنبالش بودم 😅

حالا این و نمی دونم ولی دو روز پیش یه همچین شماره با دوستم تماس گرفته بود میگفت من مومو هستم میدونم ۲ تا بچه داری یه دونه خواهر اسم شوهرت اینه خلاصه تمام مشخصاتش و داده بود😥

تماس امریکاست

مراقب باش اطلاعات بهت گیر نده  

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)

داشتی تلگرام وصل میکردی ؟ 😐💔

تماس امریکاست مراقب باش اطلاعات بهت گیر نده    

داشته تلگرام وصل میکرده 

2706