2733
2739

🤪 مبارکا باشه 😂😂😂

با اینکه در شرایط بدی و ناخواسته اومدی ولی من و بابایی خیلی خیلی مشتاق اومدنتیم و خیلی دوستت داریم و تا آخرش مثل کوه پشتت هستیم عزیز مامان بابایی 👶❤           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
مومو😱

اییییی تازه فراموشش کرده بودما 😐😤💔 

با اینکه در شرایط بدی و ناخواسته اومدی ولی من و بابایی خیلی خیلی مشتاق اومدنتیم و خیلی دوستت داریم و تا آخرش مثل کوه پشتت هستیم عزیز مامان بابایی 👶❤           
بالاخره پیدام کرد خیلی دنبالش بودم 😅

حالا این و نمی دونم ولی دو روز پیش یه همچین شماره با دوستم تماس گرفته بود میگفت من مومو هستم میدونم ۲ تا بچه داری یه دونه خواهر اسم شوهرت اینه خلاصه تمام مشخصاتش و داده بود😥

تماس امریکاست

مراقب باش اطلاعات بهت گیر نده  

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)

داشتی تلگرام وصل میکردی ؟ 😐💔

تماس امریکاست مراقب باش اطلاعات بهت گیر نده    

داشته تلگرام وصل میکرده