2737
2739
عنوان

بچه ها کسی تجربه ترک اعتیاد داره

| مشاهده متن کامل بحث + 132819 بازدید | 381 پست
سلام‌ بله یادمه بپرسید در خدمتم

ایشون به خواست خودشون ۱۳ روزه رفتن کمپ مصرف هروئین داشتن میخواستم بدونم  وقتی بیاد اطرافیان چه رفتاری کنند باهاش بعداگه شروع کنندبه سر کار رفتن مشکلی نداره براشون واینکه جلسات برن چقدر کمک میکنه بهشون 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
ایشون به خواست خودشون ۱۳ روزه رفتن کمپ مصرف هروئین داشتن میخواستم بدونم  وقتی بیاد اطرافیان چه ...

سرکار رفتن بعده ۲۰ روز مشکلی نداره ، چون تقریبا بیشتر درد رو گذرونده ، مهمترین کار خانواده اعتماد بهش و چک کردن نامحسوسه ، یعنی فکر کنه خانواده بهش در مورد اعتیاد اعتماد کامل داره 

جلسات ان ای هم تو ایران تحریف شدست یعنی با خارجیا خیلی فرق داره ولی اگه امکان مراجعه به روانشناس نداره از هیچی بهتره

درخواست دوستی قبول نمیکنم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سرکار رفتن بعده ۲۰ روز مشکلی نداره ، چون تقریبا بیشتر درد رو گذرونده ، مهمترین کار خانواده اعتم ...

یعنی روانشناس بره بهتره ؟

سلام ممنونم شما خوبید؟ معمولا مصرف کننده های شیشه برای افزایش زمان نشئگی بعد شیشه متادون هم میخورن ...

مرسی عزیزم تو خونه نمیتونه بعد کلینیک روانشناس داره 

نمیدونم عشق چه شکلیه چجوریه ولی مرسی که عاشق نشدم خدا😐🦋 عاشقم شدن زیااد تعریف نباشه البته اینو گفتم نگید زشتمااا😂 ولی واقعا دوستدارم یروز بفهمم عشق چجوریه !! چه مدلیه !! میکشه ادمو یا زنده نگه میداره ..🤷🏻‍♀️
2731
یعنی روانشناس بره بهتره ؟

اگه خوب باشه قطعا ، چون اون بلد چطور با یه فرد ترک کرده صحبت کنه 

وگرنه تو na معتادها ی ترک کرده بهم مشاوره میدن مثلا کسی که شیشه مصزف کرده چجوری میتونه به کسی هروئین مصرف میکرده مشاوره ی درست بده 

همصحبتی با افراد ترک کرده حسنش اینه با کسی که درکت میکنه میتونی درددل کنی ، همین

اگه خوب باشه قطعا ، چون اون بلد چطور با یه فرد ترک کرده صحبت کنه  وگرنه تو na معتادها ی ترک کر ...

درسته ممنونم امیدوارم دیگه نره سمتش چون ادم احساساتی هست خیلی میترسم 

اگه تو خونه نمیتونه که برای ترک متادون بره کلینیک  اره روانشناس داره

اخه دوتاشو میخواد بزاره کنار هم شیشه هم متادون البته شیشه چندماه استفاده میکنه متادون خیلی وقته 

نمیدونم عشق چه شکلیه چجوریه ولی مرسی که عاشق نشدم خدا😐🦋 عاشقم شدن زیااد تعریف نباشه البته اینو گفتم نگید زشتمااا😂 ولی واقعا دوستدارم یروز بفهمم عشق چجوریه !! چه مدلیه !! میکشه ادمو یا زنده نگه میداره ..🤷🏻‍♀️
2740
اگه خوب باشه قطعا ، چون اون بلد چطور با یه فرد ترک کرده صحبت کنه  وگرنه تو na معتادها ی ترک کر ...

سلام عزیزم یه سوال دارم مصرف مواد ممکنه باعث درد کلیه و عفونت اون بشه؟ یا ترکش ممکنه این مسائل رو پیش بیاره؟

سلام عزیزم یه سوال دارم مصرف مواد ممکنه باعث درد کلیه و عفونت اون بشه؟ یا ترکش ممکنه این مسائل رو پی ...

سلام‌عزیزم‌متاسفامه نمیدونم ، بعضی مخدرها مثل شیره و‌تریاک باعث اسیب به کبد میشن اما کلیه رو‌نمیدونم‌ کدوم مواد روش اثر میزاره

[QUOTE=327197591]اخه دوتاشو میخواد بزاره کنار هم شیشه هم متادون البته شیشه چندماه استفاده میکنه متادون خیلی وقته  ...[/QUOTEسلام دوست عزیز منم  مثل شما این سختی رو کشیدم و مسافرم در حال درمان هست . لطفا از کسانی که آگاهی ندارند اطلاعات ندن . منم خیلی پیگیری کردم که با دو بار کمپ رفتن و خونه موندن ترک که نکرد هیچ مصرفش بیشترم شد . فقط کنگره ۶۰ راه درمان اعتیاده . بقیه جاها قرص میدن و به یه چیز دیگه اعتیااد پیدا میکنند و کنگره ۶۰ رفتنتون باعش میشه حال شما هم خوب بشه 

2706