2733
2734
عنوان

بچه ها کسی تجربه ترک اعتیاد داره

| مشاهده متن کامل بحث + 134932 بازدید | 385 پست
خب شما برید ، شرایط بیمارتونو بگید ، اونم طبق روز ترک بهش دارو میده ، من اسم یه قرص رو همینجوری گفتم ...

ممنونم از پاسخ گوییتون برم پیش دکترعمومی ؟ یا کیلینک ترک اعتیاد؟الان یک هفتس با کدیئن  فقط استراحت میکنه وب شدت درد داره

لایک نکنید                      
ممنونم از پاسخ گوییتون برم پیش دکترعمومی ؟ یا کیلینک ترک اعتیاد؟الان یک هفتس با کدیئن  فقط استر ...

خواهش میکنم 

نه پزشکهای عمومی بلد نیستن ، تحقیق کن ببین تو شهرتون روانپزشک خوب برای ترک اعتیاد هست یا نه 

پزشکهای کلینیک هم چون دورش رو دیدن بلدن

منتها باید حواست باشه براش متادون یا b2 یا ترامادول کلا مخدر تجویز نکنن

کدئین در دوران ترک و‌بعدش ممنوعه

درخواست دوستی قبول نمیکنم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ممنونم از پاسخ گوییتون برم پیش دکترعمومی ؟ یا کیلینک ترک اعتیاد؟الان یک هفتس با کدیئن  فقط استر ...

سلام دوست عزیز من از تجربه ی خودم میگم لطفا لطفا هیچ جا جز کنگره ۶۰ نرید . هم زندگیتون قشنگ میشه هم حال خودت و هم حال مصرف کننده تون خوب میشه . در موردش بزن سایت کنگره ۶۰ و ببینید تو شهرتون کجا ها داره .

روز هایی بود که گوشی به دست به دنبال راه درمان بودم که هیچ چیزی نتیجه نداشت به جز کنگره زندگیم رو از کنگره دارم 

باسلام همدردان عزیز..  بخدا کار نداره فوقش یه هفته درد شدید داری اونم شبا بیشتر نع تشنج میکنی ن ...

سلام شما کامل ترک کردین؟

میشه واسه اینکه خانوادم به ازدواج منو عشقم رضایت بدن دعا کنید؟؟ که ما بعد سالها با عزت و احترام به هم برسیم کنار هم شاد سالم و خوشبخت باشیم و تا ابد بهم وفادار باشه🥺🙏                 اَمَّن یُّجیبُ المُضطَرَّ اِذا دَعاهُ وَ یَکشِفُ السُّوءَ♥️                                    الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم.         ان شاءالله هر کسی که برام دعا میکنه حاجت روا شه به حق آبروی امام حسین (ع)
من در مورد اعتیاد اطلاعاتم بالاست  هرسوالی دارید در خدمتم

سلام هستید سوال بپرسم من اشنام نزدیکم متادون میخورده هم قرص هم شربت روزی۴۰ بعضی روزا هم ۲۰ بعد الان داره میزاره کنار ولی کم کم میزاره مثلا پریروز ۲۵ خورد دیر یه ده (دوز قرص) تاالان هیچی نخورده دیگه ولی گر گرفتگی کلافگی داره دیوونش میکنه دارو چی بخوره دکتر مغز اعصاب دارو نوشته برلش ولی اینترنتی بود دکتر میشه راهنماییم کنید 

نمیدونم عشق چه شکلیه چجوریه ولی مرسی که عاشق نشدم خدا😐🦋 عاشقم شدن زیااد تعریف نباشه البته اینو گفتم نگید زشتمااا😂 ولی واقعا دوستدارم یروز بفهمم عشق چجوریه !! چه مدلیه !! میکشه ادمو یا زنده نگه میداره ..🤷🏻‍♀️
سلام هستید سوال بپرسم من اشنام نزدیکم متادون میخورده هم قرص هم شربت روزی۴۰ بعضی روزا هم ۲۰ بعد الان ...

سلام‌، من دکتر نیستم عزیزم باید بره تحت نظر دکتر باشه چندتا ویزیت بشه و داروی کمی بگیره از قرص گرفته تا امپول و‌سرم ، تازه هیچکدوم اینا درد رو قطع نمیکنه فقط قابل تحمل میکنه 

سلام‌، من دکتر نیستم عزیزم باید بره تحت نظر دکتر باشه چندتا ویزیت بشه و داروی کمی بگیره از قرص گرفته ...

سلام عزیزم خوبی میگم کلینیک خوبه بستری بشه یا کمپ یا تو خونه شیشه مصرف میکنه سه روزه نکشیده ولی از یبل متادون میخورده الانم متادون میخوره که شیشه بزاره کنار ممنون میشم جواب بدید کمپ بدیش اینه میگن فقط درد بکش ولی کلینیک گفت درد کمتر میکشه 

نمیدونم عشق چه شکلیه چجوریه ولی مرسی که عاشق نشدم خدا😐🦋 عاشقم شدن زیااد تعریف نباشه البته اینو گفتم نگید زشتمااا😂 ولی واقعا دوستدارم یروز بفهمم عشق چجوریه !! چه مدلیه !! میکشه ادمو یا زنده نگه میداره ..🤷🏻‍♀️
سلام عزیزم خوبی میگم کلینیک خوبه بستری بشه یا کمپ یا تو خونه شیشه مصرف میکنه سه روزه نکشیده ولی از ی ...

سلام ممنونم شما خوبید؟

معمولا مصرف کننده های شیشه برای افزایش زمان نشئگی بعد شیشه متادون هم میخورن  و‌‌متادون رو‌بعده مصرف شیشه کنار نمیزارن

اونچیزی که روانشناس اشنام میگفت اینه که شیشه ترک کلینیکی یا کمپی نداره فقط باید روان درمانی بشه 

چون وقتی مصرف کننده های شیشه میرن کمپ زیاد درد نمیکشن چون‌ شیشه جوریه بیشتر تخریب روانی داره تا جسمی برای همین بقیه معتادهای کمپ فکر میکنن شیشه ترکش راحته چون درد جسمیش کمه

کلینیک هم برای اینه که فرد موقع ترک زیاد درد نکشه ، شیشه هم که درد جسمیش زیاد نیست که بخواد بره کلینیک 

روانشناس اشنام میگفت برای ترک متادون‌کلینیک گزینه ی مناسبی هست چون تخریبش بیشتر جسمیه 

یعنی برای متادون باید یه روش ترک انتخاب کنه برای شیشه یه روش دیگه

مثلا اول متادون رو ترک کنه بعد شیشه  یا برعکس 

ببین معتادهایی که سرخود ترک میکنن و‌تحت نظر نیستن معمولا به مصرف برمیگردن ، حتی اون تحت نظرهاشم برمیگردن 

پس ترک باید اصولی باشه ، دلیل ترک باید محکم باشه 

در غیر اینصورت هیچ نتیجه ای نمیده و فرد معتاد بیشتر ناامید میشه ، چون میبینه تلاش میکنه ترک کنه اما بی فایدست و‌تو دلش میگه  پس نمیشه 

من بودم‌میرفتم میدیدم‌ روانشناس کلینیکهای معتبر ترک اعتیاد کجا مطب دارن اول یه جلسه میرفتم پیش اونا و هرچی گفت مطابق برنامشون پیش میرفتم 

ترک اعتیاد چند وجهیه ، یعنی طرف ممکنه بعد ترک انواع مختلف مشکلات بیاد سراغش مثل افسردگی که خیلی رایجه و اگه درمان نشه خودش زمینه ساز بازگشت دوباره به مصرفه

چون معتادهایی که در حال ترکن دنبال کوچکترین بهانه هستن که خودشون رو‌قانع کنن که حق اینو ‌دارن به فلان دلیل مصرف کنن

خواهش میکنم  نه پزشکهای عمومی بلد نیستن ، تحقیق کن ببین تو شهرتون روانپزشک خوب برای ترک اعتیاد ...

سلام عزیزم من ویادتون چند بار از تون سوال کردم گفتم یکی از عزیزانم درگیر اعتیاد هست الان چند تا سوال دارم ازتوت

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2706