2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🥺

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق🗿✨ چه زیبا میشـود گاهـي به شخصي مبتلا گشتـن، براي یك نفر مانـدن ، براي یك نفر مـُردن «#کبوتر_بی_بال_وپر_من»🤎🖇️ تو چشام نگا کنو دستت و بزار تو دستم🗿🧿ناموسا درخواست ندین، لایک نکنین، اصلا ولم کنیننن🔪🤡 #تربیت‌شما‌نشانه‌شعور‌شما‌نیست
2731

🥲

🤔

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

😩🤧🤧🤧😭😭 مردم بسکه عطسه کردم گلوم میسوزه  بینیم کیپه 

کسی چاره ای نداره برا آلرژی؟

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

از اونجایی تازه رو یکی کراش زدم در این حالم😍😍😍😍😘😘😘😙

و به کثافت کاری هامون فکر میکنم😂😂😂

همه رفتند بخوابند و منم در به دری     فکر اینکه چه زمان کربلایم ببری... ادامه👈.     ببینید کی اومده خانم دکتر آیندتون❤ من صرفا برای اینکه اطلاعاتم در مورد بارداری زیاد بشه اینجا اومدم که بعد ها وقتی متخصص زنان زایمان شدم بتونم کمکتون کنم💙💙💙 لایک نکن برادررررر😠😬😬
2706