2091
2079
عنوان

بیاین چالش اسم😃😝

10019 بازدید | 1409 پست

بیاین یه بازی کنیم😂♥️

خب

حرف اول و آخر اسمتون رو حذف کنین و بگین اسم جدیدتون چی میشه؟🤪🍬

خودم : بین😐😂

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واکنش من به تاپیکای نی نی سایت :              لطفا تو تاپیکای جدی خوشمزه بازی درنیار اگه فکر میکنی خیلی بانمکی خودتو بمال به خیار مرسی اه                                 #باافتخار_تتلیتی                            

ین

فرزند شمالم ،همسایه ی باران،همخانه ی نیما ،خاک سربداران.در من جنمـی هست، همچون طبرستان،نـاموس پرستیـم چون تالـش گیلان.در اوج مـانا چون گنبد کاووس،والا ب مثالِ پهنـای گلسـتان .با ما به از این بـاش ک با خلـق جهـانی،مـا هم خودمـانیم،عجـب شـاه نشـانـیم...                                                                        تو داری خودتو میکشی که تو چشم 1000نفر شیرین بشی،من دارم خودمو تو چشم 999نفر تلخ میکنم.دوبار بخون!:)                                                                                   هیتلرم خوبع اما من عاشق با پنبع سر بریدنای چرچیلم                                https://t.me/Hich_zhچـنـــل نوشتع و دکلمع هام.                                                        

هت😐💔

کی می‌دونه سر آدما چی اومده؟خیلیا شبا گوشه اتاقشون قطره قطره آب میشن ولی شما یک آدم شاد و می‌بینید!:)                                                                    https://harfeto.timefriend.net/16266441115229 چالش ناشناس😁=احیانا اگر حرفی/درددلی/نظری /ایده‌ای/ پیشنهادی/تذکر ی/تشویقی/ تنبیهی/اعتراضی/ بازخواستی/ چیزی داشتین بیاین ناشناس بگین😁😁❤ 

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

وی

وقتی ادم از خاکه... پس                                تعجبی نداره ک کــــــــرم داشتــه باشه🤪😂🖐**یه جوری میگین کوالا فقط میخوره و میخوابه انگار مثلا گوسفند 5 صبح بیدار میشه یه چایی تلخ میخوره تا شب میره سر دکل نفت😂یه بارم بابام کنتور گاز رو دستکاری کردروزی ١٣٠٠ تومن اداره گاز باید به ما پول میداد  ﺗﻮ ﻓﯿﻠﻤﻬﺎﯼ ﺍﯾﺮﺍﻧﯽ... ﺯﻧﻪ …... ﺑﺎﺭﻭﺳﺮﯼ ﻭ ﻣﺎﻧﺘﻮ ﻣﯿﺮﻩ ﺗﻮ ﺍﺗﺎﻕ ﻣﯿﺨﻮﺍﺑﻪ🙄ﻣﺮﺩ ﻫﻢ ﺭﻭ مبل ﻣﯿﺨﻮﺍﺑﻪ🤨ﺗﻮقسمت ﺑﻌﺪﯼ ﺯﻧﻪ ﺣﺎﻣﻠﺴﺖ😶😧ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺭﻭﺵ ﮔﺮﺩﺍﻓﺸﺎﻧﯽ اسلامی ﮔﻮﯾﻨﺪ👍😂****بایدتوی خاورمیانه مُرد،بایدکشته شد!دایناسورهاهم روزی اهل خاورمیانه بودندهمینجا مُردندوتبدیل به نفت شدند. زمینِ خاورمیانه خوب بلداست ازکشته‌ها پشته بسازدوبعدازشان نفت بگیرد!ماهم دایناسورهای این زمانه‌ایم ...همانقدر پوست کلفت ،همانقدر ریقو !ما سوختن و سوزاندن را خوب بلدیم !برای همین ما درزندگیِ بعدیمان نفت خواهیم شد،نفت...
2077

لن

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این کاربری به شخص دیگری تعلق یافت🚫⚠️مجردم😂🖐تیکر تولدمه👑🙂بخند 😊 بذار همه بفهمن قوی تر از دیروزی😇 یه دختر شاد و پر انرژی 😀✌ میشه یه صلوات برام بفرستی دوستم؟

یک

ارا

●هرچی ک هستم برا خودمم شما حرص نخور....▪︎نیکاشاهSH🏷°خسته صدا 🎼•سخن گفتن جنایت است،تحقیق آنرا مباح میکند▪︎💡درونِ هرکس چیزی نهفته،نخوا ک با افکار پلیدت ب پوچ تبدیل شی¤Pattinson,Lautner●          °صدا نیس ک،قرصِ اعصابع•               •من ن ایوبم ن صبور• ◇هر چ قدر فقر درونی شدیدتر باشه؛نمایش های بیرونی بیشتر میشه¤                            °مگ‌ کلاغ میتونه ادا عقابو دراره....•                  ○                  ●☠    •هرچی سعی کنی تو چشم نباشی بیشتر جذبت میشن...      □کلا نباید زیادی خوب بود؛بدجوری داستان میشه ▪︎ #تک.مارالتم             https://harfeto.timefriend.net/16258293206643          ❣گُلِ قَشَنگَم❣                بااحترام تگ نکنید سپاس             جنگِ اعصابِ من؛تویی
2032

ست 😒😁

ارامش دنیا توبغل تو خلاصه میشه:)💍❤همسرم تو حال خوب منی😌❤️حالی بهتر از کنار تو بودن سراغ ندارم جانا 🙊❤️باتو بودن چیزیه ک بهش میگم خوشبختی 💜 من و تو کنار هم قشنگ ترین ترکیب دنیاییم 🤤ضربان قلبت بهترین آهنگ دنیاست دلبرم 👩‍❤️‍💋‍👨عاشقتم پادشاه قلبم 👑💜𝖘𝖊𝖓𝖎 𝖈𝖆𝖓ı𝖒𝖉𝖆𝖓 𝖉𝖆𝖍𝖆 𝖋𝖆𝖟𝖑𝖆 𝖘𝖊𝖛𝖎𝖞𝖔𝖗𝖚𝖒♥️💍
ویا

نه دیگه وی میشه😂😂

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه خوش است انتظارتو...😍🤰خوشبختی یعنی یه فرشته از جنس خودت تو دلت باشه😍🧚‍♀️پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2104
نه دیگه وی میشه😂😂

خابم میاد چرت مینویسم😂

وقتی ادم از خاکه... پس                                تعجبی نداره ک کــــــــرم داشتــه باشه🤪😂🖐**یه جوری میگین کوالا فقط میخوره و میخوابه انگار مثلا گوسفند 5 صبح بیدار میشه یه چایی تلخ میخوره تا شب میره سر دکل نفت😂یه بارم بابام کنتور گاز رو دستکاری کردروزی ١٣٠٠ تومن اداره گاز باید به ما پول میداد  ﺗﻮ ﻓﯿﻠﻤﻬﺎﯼ ﺍﯾﺮﺍﻧﯽ... ﺯﻧﻪ …... ﺑﺎﺭﻭﺳﺮﯼ ﻭ ﻣﺎﻧﺘﻮ ﻣﯿﺮﻩ ﺗﻮ ﺍﺗﺎﻕ ﻣﯿﺨﻮﺍﺑﻪ🙄ﻣﺮﺩ ﻫﻢ ﺭﻭ مبل ﻣﯿﺨﻮﺍﺑﻪ🤨ﺗﻮقسمت ﺑﻌﺪﯼ ﺯﻧﻪ ﺣﺎﻣﻠﺴﺖ😶😧ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺭﻭﺵ ﮔﺮﺩﺍﻓﺸﺎﻧﯽ اسلامی ﮔﻮﯾﻨﺪ👍😂****بایدتوی خاورمیانه مُرد،بایدکشته شد!دایناسورهاهم روزی اهل خاورمیانه بودندهمینجا مُردندوتبدیل به نفت شدند. زمینِ خاورمیانه خوب بلداست ازکشته‌ها پشته بسازدوبعدازشان نفت بگیرد!ماهم دایناسورهای این زمانه‌ایم ...همانقدر پوست کلفت ،همانقدر ریقو !ما سوختن و سوزاندن را خوب بلدیم !برای همین ما درزندگیِ بعدیمان نفت خواهیم شد،نفت...
یک

یک عاخه😂😂😂

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واکنش من به تاپیکای نی نی سایت :              لطفا تو تاپیکای جدی خوشمزه بازی درنیار اگه فکر میکنی خیلی بانمکی خودتو بمال به خیار مرسی اه                                 #باافتخار_تتلیتی                            
2051