1874
2106

ای ام سینگل به گور✋🏻😶

«من آنقدر خواستمش که نخواستنش را ندیدم...او آنقدر نخواست که هیچ چیز از من را ندید...»💔                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077

رانی هلو

نه میگم برگررد..نه میگم اینجا خوبه بی تو..نه میگم ول کن..واسه من کل زندگیتو..نه میگم قلبم نمیتپه بی تو..میتپه اما خب یه چیز دیگه ای تو..من دلم تنگه واسه یه دلخوشیه کوچیک..واسه یه همسفره ساده ک باهاش جر بدم این جاده رو با موزیک

انگشتر

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساندآن کس که بداند و نداند که بداندکوزه آب است ولی تشنه بماندن کس که نداند و بخواهد که بداندجان و تن خود را ز جهالت برهاندآن کس که نداند و نخواهد که بداندحیف است چنین جانوری زنده بماند💜 عاشق شعر خنده سرگرمی...💚 
2032

ی جمله قشنگ

فقط 45 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو خود علاج غم و دردِ بی شمارِ خودی....!                                                              برو طبیب خودت باش و مبتلای خودت 🦋

موبایل اخرین مدل 🙁🙁🙁

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2104

اخرین هدیه ش تو تاپیک چند روز پیشم هست

اولیشم انگشتر بود

الان میذارم

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!

گوشی کپ گوشی جاریم خریده بود فک کن سه روز بعد عقدمون یعنی بچه دراین حد خلاقیت داشت

یه حاجت خیلی کوچیک از خدای خیلیییییییی بزرگ دارم ولی انقدر روسیاهم که ازم روبرگردونده شما برام دعاکنید شایدبوسیله شما صدامو بشنوه ممنون  
2051