2737
2739
عنوان

دلم گرفت با این تاپیکاتون😢 خب چرا این چیزارو تو سایت میگین

| مشاهده متن کامل بحث + 1138 بازدید | 99 پست
شما برین شهادت بدین

عزیزم همه همسایه هاشهادت دادن منم همینطور،ولی نمیدونم چی میشه میگن پزشکی قانونی روخریدن که علت فوت رو بزنن سقوط و‌قتل تایید نشه،خداعالمه پسره منکرهمه چی شده من اومدم جای دیگه فعلاخبرجدیدی ندارم

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️

عزیزم گاهی باید حقیقت زندگی هم ببینی همه زندگی ه دوستت دارم وعاشقتم ووبوس ووو اینا نیست ولی با ید عاقل وبا سیاست باشی زبون نرم نه فحش اون خانم هم اگر کمی صبر وحوصله وسیاست داشت مطمعن باش زندگی خوبب داشت درسته اینا همش به حرف اسونه وعمل سخت چون گاهی واقعا نمیشه جلو زبون رو گرفت و حوصله کرد وگاهی منفجر میشی ولی دودش رفت تو چش خودش شما باید درس عبرت بشه برات نه اینکه بگی از ازدواج میترسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم همه همسایه هاشهادت دادن منم همینطور،ولی نمیدونم چی میشه میگن پزشکی قانونی روخریدن که علت فوت&n ...

سقوط به کنار ،اثرات ضربه چاقو رو بدن خانومه چی؟؟, خدا لعنت کنه سیستم فاسد قضایی ما رو

زنِ ایرانی، اهلِ خود ویرانی..!
باید فیلم میگرفتین،این مرده هم یکیه شبیه بابای بابک،کلا نظامیا خشن و ترسناکن،یا خدا دلم گرفت😢

بخدا زیریک دیقه این اتفاق افتاد من انقدر جیغ زدم که گفتم الانه قلبم وایسه،من گفتم یه دعواست تموم میشه کسی فکرشونمیکرد پرتش کنه پایین،همسایه مجاورشون هم اقا بود لحظه سقوطش انقد داد زد 😔😔دختره استخووناش زده بود بیرون ولی بیهوش نبود اورژانس بالاسرش اومدگفت دردداری گفت نه😔😔اخ که ازفکرم نمیره حتی یه ثانیه😔

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
2728
بخدا زیریک دیقه این اتفاق افتاد من انقدر جیغ زدم که گفتم الانه قلبم وایسه،من گفتم یه دعواست تموم میش ...

حالا اگه همین خانوم میخواست ازین حیوون طلاق بگیره مردم چقد براش حرف درمیاوردن، ایشالله هر کی زندگی رو برا زنای مظلوم جهنم کرده هر چی اتفاق تلخه سرش بیاد

سقوط به کنار ،اثرات ضربه چاقو رو بدن خانومه چی؟؟, خدا لعنت کنه سیستم فاسد قضایی ما رو

تاجایی که خبردارم پسره چون خودش نظامیه بلده گفته جاقوزدم ولی خودش خودشو پرت کرده پایین تایه هفته بازپرس و تحقیقات میومدن😔نمیدونم که چی میشه خداکنه خونش پایمال نشه فقط😭

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
حالا اگه همین خانوم میخواست ازین حیوون طلاق بگیره مردم چقد براش حرف درمیاوردن، ایشالله هر کی زندگی ر ...

واقعا😔همسایه هاگفتن این دوتا عاشق هم بودن و‌مشکلشون فقط خانواده هاشون بوده دختره باشوق پنجره هاشونو عید تمیزمیکرد کلی گل گذاشته بود تو تراسشون😔لبه پنجره پر ازخونه بنرزدن پارچه سیاه هروقت میرم بیرون باورت نمیشه فقط زل میزنم به پنجره بی اختیار گریه میکنم😔😔بابام زنگ زده بود بهم تاگفت خوبی انقدر گریه کردم بابامم پشت تلفن گریه کرد من تابه حال اینجوری نشده بودم😔

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️

اسی جانم اگه برات مقدوره لطفا بگو‌گزارش بزنن تاپیك بترکه اینجاکلی خانوم باردارهس شاید از سرکنجکاوی بخونن وناراحت شن منم از غصه زیادگفتم ببخشید اگه ناراحتتون کردم دوستان💙😔

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
2740
اسی جانم اگه برات مقدوره لطفا بگو‌گزارش بزنن تاپیك بترکه اینجاکلی خانوم باردارهس شاید از سرکنجکاوی ب ...

باشه عزیزم اشکالی نداره

ایشالا زندگیت سامون بگیره💋❤

واقعا😔همسایه هاگفتن این دوتا عاشق هم بودن و‌مشکلشون فقط خانواده هاشون بوده دختره باشوق پنجره هاشونو ...

چقدر ناراحت شدم بخدا مثل چی از مردا ترسیدم ،کاش نسلشون منقرض بشه،قانونم ک قانون نیست جکه،والا دو تا خانوم نهایت با هم قهر کنن آخه قتل اونم تا این حد فجیع!!! سرم درد گرفت

تاجایی که خبردارم پسره چون خودش نظامیه بلده گفته جاقوزدم ولی خودش خودشو پرت کرده پایین تایه هفته باز ...

همون چاقو یه عمل کشنده بود و مدرک کافی برا اثبات قتل هست،اگه یه وکیل درست درمون بگیرن یه حکم قصاص محکم بگیرن برا مرده بقیه دیگه ازین غلطا نمیکنن،هر چند بیچاره خونواده دختره باید برن نصفه دیه این جونورم جور کنن تا اعدامش کنن که اونم در بیشتر مواقع چون پول ندارن ول میشه میره،از کشورم متنفرم ،خودم حقوق خوندم می‌دونم چقدر ناحقی میشه تو این کشور گوه

اسی جانم اگه برات مقدوره لطفا بگو‌گزارش بزنن تاپیك بترکه اینجاکلی خانوم باردارهس شاید از سرکنجکاوی ب ...

نه عزیزم خوب شد گفتی من یکم حواسم و جمع میکنم ازین ببعد...ببخش خودت ناراحت بودی من بیشتر با سوالام ناراحتت کردم.چی بگم بخدا 

چقدر ناراحت شدم بخدا مثل چی از مردا ترسیدم ،کاش نسلشون منقرض بشه،قانونم ک قانون نیست جکه،والا دو تا ...

واقعا ادم باورش نمیشه حتی حیوونی که مرده ادم دلش نمیاد ازچهارطبقه پرت کنه پایین،خدارو‌به عظمتش قسم میدم تقاص این ظالم و هرچی نامرده رو بگیره ازشون تو این دنیا،حلال کن دوستم ببخش ناراحتت کردم عزیزم☹️💙 لطفا کزارش بزن بترکه ❤️💙

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
2706