2737
2734
عنوان

دلم گرفت با این تاپیکاتون😢 خب چرا این چیزارو تو سایت میگین

| مشاهده متن کامل بحث + 1138 بازدید | 99 پست
روانیه کثافت.

روح وروان من بهم ریخته،چون لحظه به لحظه رو دیدم😔همیشه میگفتم اونیکه کتک میزنه حیوونه ولی الان میگم کاش اون دختربیچاره کتک میخورد واینجوری کشته نمیشد با زبون روزه و سادات هم بودطفلی خیلی محجبوب وخانوم😔😔طفلی بچش

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
مرتیکه روانی  مطمئنا چیزی مصرف کرده بوده ... آره ؟

عزیزم مرده ورزشکار و نظامیه😔بعداز کشتن دختره زنگ زده به خونوادش گفته انقدگفتید طلاقش بده طلاقش ندادم کشتمش😔😔

همسایه هاشون گفتن عاشق هم بودن فقط بخاطر خانواده ها دعوامیکردن

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اینکه میگید اینجور چیزارو اینجا نگید،برای مثال خود من دلیل اینکه اینجا عضو شدم اینکه میتونم حرف هایی که توی دنیا واقعی نمیتونم با کسی در میون بزارم که با نگاه ترحم بار نگاهم کنه و اینجا بگم.اینکه میگن مسائل ناراحت کننده بیان نشن درست میشه کذب محضه،اگه چیزی آزار میده شخصی و بیان نشه تا ابد توی خاطرش میمونه و مثل یه غده میشه.

درسته تاپیک دروغ خیلی هست و از احساسات بقیه اغلب سواستفاده میشه..ولی بازم تنها جایی هست که میتونی ناشناس حرفت و بزنی و کمی آروم بشی.

وای نگو دیگه.قلبم درد گرفت

😔😔برای مجازات اون بیشرف و شادی روحش دعاکن دوستم😭

برای حال منم دعاکن و ازخدابخواه برای اون طفل معصوم که هم شاهد شکنجه شدن و سقوط مادرش بوده جبران کنه صدای جیغ بچه اش توگوشمه که بالاسرش جیغ میزد مامان مامان😔😔

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
منم حس کردم خودکشی کرده خانومه و شوهرش دیده کنترلشو ازدس داده

نه دورت بگردم،همسرش بالای ده ضربه چاقو بهش زده قبلش هم میگفت پرتت میکنم پایین،دختره روکه پرت کرد همسایه مجاور خم شد بگیرتش چون دختره دستشوگرفته بود لبه پنجره که مرده دوباره باچاقو زد رو دست دختره و دختره دستش ول شد😔😔

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
2740
من تاپیک زدم راهنمایی برای غبغب کسی محلم نمیده ولی سرشون دررددد میکنه برا این تاپیکای کتک

اخه واقعا راهنمایی برای غبغب سخته 

بعد چند سال زندگی سمی امسال تونستم روی پای خودم بایستم و تمومش کنم شنیدم شنیدم شنیدم حرف مردم رو ولی رها کردم هرچیزی که شادی از من وبچم گرفته بود امیدوارم برای همیشه کنار بچم شاد وخوشحال باشم💛
یاخدااا😭😭😭چقدر مظلوم رفته دختره دلم کباب شد براش

خیلی زیاد بیشترازاون برای طفل معصومش ناراحتم که شاهدهمه این اتفاقا بوده😔من واقعا بهم ریختم حتی خونه روگذاشتیم برای فروش چون نمیتونم بمونم اونجا،خودم اومدم شمال ولی واقعا روحم غمگینه غصه دارم کاش اون روزخونه نبودم😔فکرکن به مادروپدر دختره چی گفتن؟😔بچه شو‌چجوری اروم کردن که بفهمه مادرش مرده😔

دختره چهارساعت برای زنده بودن جنگیدامانشد،همش میگفت توروخداولم کن😔

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
نه دورت بگردم،همسرش بالای ده ضربه چاقو بهش زده قبلش هم میگفت پرتت میکنم پایین،دختره روکه پرت کرد همس ...

باید فیلم میگرفتین،این مرده هم یکیه شبیه بابای بابک،کلا نظامیا خشن و ترسناکن،یا خدا دلم گرفت😢

زنِ ایرانی، اهلِ خود ویرانی..!
2706