2410
2553
عنوان

دلم گرفت با این تاپیکاتون😢 خب چرا این چیزارو تو سایت میگین

| مشاهده متن کامل بحث + 1138 بازدید | 99 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همون چاقو یه عمل کشنده بود و مدرک کافی برا اثبات قتل هست،اگه یه وکیل درست درمون بگیرن یه حکم قصاص مح ...

😔😔پسره خانوادش همه نظامی ان دختره هم خانوادش شهرستانن همه همون روز گفتن پسره پرونده رو‌به نفع خودش تغییر میده😔

مادرم میگه حتی قصاص بخوان کنن احتمالا چندسالی بخاطر بچش دست نگه میدارن دیه رو هم فکرمیکنم برای وقتیه که قتل مشارکتی باشه برای قصاص نفردوم باید دیه بدن هرچند میتونن بجای پول دیه مهریه شو‌طلب کنن😭خدابه دل مادرش رحم کنه 

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
2720
😔😔پسره خانوادش همه نظامی ان دختره هم خانوادش شهرستانن همه همون روز گفتن پسره پرونده رو‌به نفع خودش ...

این جونوری که تو میگی حتما مهریه دختره بدبخت و هیچی ننوشته،اینا گرگن اجی نمیخوابن جایی که آب بره زیر سرشون،،اگه خدایی هست خودش تقاص خون دختره بدبخت و بگیره ازشون اگرم نیست که وای بحال مردممون،اینم از قوانین دین مبین

زنِ ایرانی، اهلِ خود ویرانی..!
نه عزیزم خوب شد گفتی من یکم حواسم و جمع میکنم ازین ببعد...ببخش خودت ناراحت بودی من بیشتر با سوالام ن ...

نه عزیزدلم این چه حرفیه من خودم وقتی ناراحتم انقدر راجبش حرف میزنم خودم خسته میشم چندبار تصمیم گرفتم حتی تاپیک بزنم که سرچیزای بیخود باهمسراشون دعوا نکنن شیطان تو عصبانیت غلبه میکنه به انسان،دیدم اینجا بعضی خانوما از سر احساسات ترغیب میکنن همه برای دعوا،نمیگم مرد هرکاری خواست بکنه ابدااا ولی تاحایی که میشه باارامش مشکلوحل کرد دعوا بی فایده اس تو به لحظه بدتربن اتفاق رقم میخوره خدایی نکرده سریه بگومگوحتی ساده یه نفر میشه مقتول و‌یه نفر قاتل و‌چندین خونواده ازهم میپاشه،انشالله همه زندگیا اروم و‌بدور از دعواباشه💙ارزوی بهترینابرای شمادوستم

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
این جونوری که تو میگی حتما مهریه دختره بدبخت و هیچی ننوشته،اینا گرگن اجی نمیخوابن جایی که آب بره زیر ...

انگارکه فکرهمه جارو کرده بوده حرومزاده،دختره خیلی مظلوم بود خانواده پسره که اومدن ادم از ریختشون میترسبد ظاهر موجه و‌محترمی نداشتن پسره فرارکرد ولی رفته بودخودشو معرفی کرده بود حالا حتما کلی فکرکرده و‌نقشه کشیده رفته😔اسما مسلمون ولی از کافر هم کافرتریم تو قوانین و‌عمل بهش😔همش میگم خداکجابود اون لحظه نمیشد پسره دستش فلج شه دختره فرارکنه ازدستش😔چی بگم

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
2714
نه عزیزدلم این چه حرفیه من خودم وقتی ناراحتم انقدر راجبش حرف میزنم خودم خسته میشم چندبار تصمیم گرفتم ...

حرفات کاملا درست،ولی عزیزم ذات و نمیشه تغییر داد،پدر بابک که دیگه بچه خودشو تیکه تیکه کرد از کارشم پشیمون ک نبود هیچ کلی هم خوشحال بود ! اینا آدم نیستن ک،ایشالله اعدامش کنن هر چند بعید می‌دونم ولی مطمئنم بچه ش یروری دادخواه مادرش میشه.

عزیزم منم برا شما آرزوی بهترینها رو دارم،ایشالله دیگه هیچوقت خبر بد نشنویم🙏🌹

زنِ ایرانی، اهلِ خود ویرانی..!
حرفات کاملا درست،ولی عزیزم ذات و نمیشه تغییر داد،ودر بابک که دیگه بچه خودشو تیکه تیکه کرد از کارشم پ ...

واقعا امان از ذات بد،ابن ملجم مرده اما ابن مجلم‌هاهنوزهستن‌خیلی بدتر و‌قصی القلب تر😔انشالله حق به خق داربرسه❤️ممنونم ازتون خانوم گل مهربون،دوست عزیزم😍

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️