2091
2093
عنوان

باشگاه (ورزش)

136 بازدید | 14 پست

سلام...

دوستان میخواهم دخترم رو بفرستم باشگاه...

12 سالشه ، بنظرتون بفرستم کدوم یک از آن ورزش‌ها که خوش اندام بشه؟

(دخترم لاغر هستش)

ایروبیک،بدن سازی،فیتنس...

کدوم یکی بفرستمش؟

...🙂S

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

بدن شک برای فرم دهی یدنش فیتنس خیلی بدردش میخوره

وقتی میای نی نی سایت اینارو باید تکرار کرد😐☝️                     حیییییف اعصاب نازنینمه که                          بخوام اینجا با یه سریا الکی بحث کنم  پس👈         باشه😗تو حرف بعدیتم درسته حالا بزن به چاک😐👊       اسکل تو حرفات از امضام اسکی نرو انقدر حقیر نباش🤣                            خدایی موندم خدا وقتی عقل پخش میکرده یه سریا تو صف چی بودن😐یعنی خود مرحوم گاندی هم با اینا حرف بزنه میگه صلح و اینارو ولش کن اینا وجودشون برای کره زمین خطرناکه با تیر میزنشون😐دیگه فعلا صحبتی ندارم عاشقتونم😐💕🖐 دخترای خنگ جذاب نیستن   شما از دخترای باهوش میترسین😉🤞    🖤 اونجا که یه دختر میگه " تو قول داده بودی "   قابلیت اینو داره که عرش خدا رو  بلرزونه🖤                                                                                                                                                           
2087

فیتنس

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واکنش من به تاپیکای نی نی سایت :              لطفا تو تاپیکای جدی خوشمزه بازی درنیار اگه فکر میکنی خیلی بانمکی خودتو بمال به خیار مرسی اه                                 #باافتخار_تتلیتی                            
2032
نظری نداره... میگه ی ورزش میخواهم که خوش‌اندام بشم

مگه قد و وزنش چنده

«من آنقدر خواستمش که نخواستنش را ندیدم...او آنقدر نخواست که هیچ چیز از من را ندید...»💔