2737
2734
عنوان

بیاید بگید بزارم بره شوهرم با دوستاش

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 62 پست

منکه مشکلی ندارم که شوهرم سالی یکی دوبار با دوستاش باشه 

شمارو نمیدونم؟ 

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم خوشم‌نمیاد 

ولی ایرادی نداره بذار بره بنده خدا 

درست نیس ادم زیاد گیر باشه سر این جور چیزا وقتی شوهرشم  داره راه میاد باهاش

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم
ببین گلم هر کسی نیاز داره بعضی مواقع با رفیقاش بره بیرون و یکم تنها باشه پس بهش اجازه بده حالا ...

آخه خیلی دوسم داره منم تو همون اول خاستگاری گفتم نه خودم رفیق بازی میکنم نه دوسندارم اگه منومیخای باید دور شونو خط بکشی اونم گفت بخاطر تو قبول میکنم 

تواین سه ساله فقط باهم بیرون رفتیم

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖

صداقتشو گفتم نیارید اگرم بیارید من اهلش نیستم😁😂😂، اگه دلت میگیره نزار بره باهم بمونید بهتره بنظرم

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام). 
2738
منکه مشکلی ندارم که شوهرم سالی یکی دوبار با دوستاش باشه  شمارو نمیدونم؟

سالی یکی دوبار ؟

مردای فامیل ما هفته ای یه بار رو با دوستاشون هستن

هیچکدوم هم اهل خیانت و خلاف نیستن 

قسمش بده مشروب نخوره یکوقت دور از جون مست بشن دعواشون بشه چیزی بشه 

همون و میترسم گفته نه گفتم من اهل اینچیزا نیستم و نمیخورم فقط قلیون و استخر همین

به نظرم به خود طرف بستگی داره که الگو بگیره از رفیق ناباب یا نه همسر من هر ۲ مدلشم داره و هرازگاهی میره خونشون خداروشکر که تا الان هیچی ازش ندیدم بعدم به نظرم به تفریح مردانه نیاز دارن گاهی 

دنیا ی کابوسه ؛ و تو نمیتونی بیدارشی....😞
سالی یکی دوبار ؟ مردای فامیل ما هفته ای یه بار رو با دوستاشون هستن هیچکدوم هم اهل خیانت و خلاف نیس ...

نه مافقط باهم تفریح میکنیم 

تنها شاید من بیرون برم بادخترم اما نه من رفیق بازی میکنم نه اون

بزار بره مگه تو مالکشی 

ب خدا اگه زن تاپیک زده بود با دوستام میخوام بعد از مدت ها برم بیرون خدا کنه شوهرم اجازه بده همه یه صدا شوهره رو فحش میدادن و میگفتن مگه مالکته

حتی اسی هم همینو میگفت 

2706