2737
2734
عنوان

بیاید بگید بزارم بره شوهرم با دوستاش

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 62 پست
به نظرم به خود طرف بستگی داره که الگو بگیره از رفیق ناباب یا نه همسر من هر ۲ مدلشم داره و هرازگاهی م ...

یعنی بزارم؟

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه مافقط باهم تفریح میکنیم  تنها شاید من بیرون برم بادخترم اما نه من رفیق بازی میکنم نه اون

چقدر عجیب

رفیق باز یه تعریف دیگه داره

تو فامیلای ما هفته ای یک بار با رفیق کاملا طبیعیه 

2728
چرا انقدر شوهرت رو تو منگنه گذاشتی ؟ مطمئنی زیرآبی نمیره ؟ آخه مگه میشه تغییر ۱۸۰ درجه بذارید ...

نه بیچاره یسره سرکار و اضافه کار برا زندگیمون 

اصلا آدم منفی نیس اهل خیانت و اینا که اصلا 

قایمکی هم هیچجا نمیره 

سالی یکی دوبار ؟ مردای فامیل ما هفته ای یه بار رو با دوستاشون هستن هیچکدوم هم اهل خیانت و خلاف نیس ...

شوهر منم هفته ای دو بار میره با دوستاش دورهمی

گفتم اگ بگم نی نی سایتا میپرن بهم  

بنظرم هم زن هم مرد احتیاج دارن که هر از چند مدتی با دوستاشون باشن

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
آخه ازرفیق ناباب میترسم من تاحالا دوستاشو ندیدم 

بزاربره چ اشکالی داره اینجوری اگه زیاد بسته نباشگه مطمئن باشگ خطانمیکنه چون بامنطق بهش اجازه دادی 

الان شوهرمن بادوستش ی هفته رفتن مسافرت منم گفتم برو ی هوایی عوض کن طفلی از بس غرق کار بود نزدبک بود مغزش بترکه

2738

الان یه خانوم می‌گفت از شوهرم اجازه گرفتم برم همه شاکی میشدن که مکه کیه که تجاری میری چرا گذاشتی اختیارتو دستش بگیره ولی اینجا هیچکس هیچی نمیگه تازه میگن نه نذاری بره 

بنظرم بذار بره و بهش بفهمون چون واست عزیزه و بهش اعتماد داری میخوای بهش خوش بگذره 

از کوتهی ماست که دیوار بلند است 🙃
ب خدا اگه زن تاپیک زده بود با دوستام میخوام بعد از مدت ها برم بیرون خدا کنه شوهرم اجازه بده همه یه ص ...

خب مگه بنده خدا شوهرش نیاز به تفریح نداره از نظر خودم که همونطور که خودش به تفریح نیازداره شوهرشم به تفریح نیاز داره پس نمی تونه مانعش بشه اگه خودش واقعا به همسرش اعتماد داره نمیومد تاپیک می زد که مثلاً من شوهرم میخواد بره بیرون اجازه بدم 

𖤐⃟🖤••𝙎𝙄𝙇𝙀𝙉𝘾𝙀 𝙄𝙎 𝘽𝙀𝘼𝙐𝙏𝙄𝙁𝙐𝙇 𝙒𝙃𝙄𝙇𝙀 𝙋𝙀𝙊𝙋𝙇𝙀 𝙇𝙄𝙀  سکوت چ زیباست وقتی همه دروغ میگویند !💔
چقدر عجیب رفیق باز یه تعریف دیگه داره تو فامیلای ما هفته ای یک بار با رفیق کاملا طبیعیه 

خب حالا ما تاالان اینجور بودیم 

ولی نمیدونم بزارم بره؟دوسندارم عادت بشه 

2706