2410
2553

باغ؟

شوهرم تو مجردی با دوستاش هرروزبیرون و گردش بود بعد عقد بامن چون گفتم دوستاش بازی و دوسندارم شوهرم روابطش و خیلی کم کرد و درآخر قطع کرد 

الان شاید سالی دوسه بار اونم میگه اجازه میدی برم با دوستم گیم نت اگه بگم نه دوسندارم میگه باشه 

ته خلافش هم اینه که هردوسه ماه یه قلیون بکشه 

دوستش باغ داره دوست سرکارش

گفته بیاید پنج شش نفری جمعه بریم باغ من استخر داره و یه جوجه ای هم بزنیم بربدن 

شوهرم گفت من گفتم حالا ببینیم چی میشه اومد گفت میزاری برم؟ناراحت نمبشی؟منم گفتم حالا فکرامو کنم

گفتم مشروب اینا نیارن جوگیر بشی بخوری گفت نه گفتم ازاینچیزا نیارید اگرم بیارید من اصلا اهلش نیستم ناراحت نشید یوقت 

حالا موندم بزارم بره؟اصلا از رفیق بازی خوشم نمیاد شوهرمم اهلش نیس اما نمیدونم بنظرتون بگم برو؟ 

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اینو حتما بخون در مورد شوهرهای رفیق بازه  ولی من شخصا اصلا به شوهرم اجازه نمیدم  و از اول ...

اینم نمیره بعد سه سال زندگی اونم اجاره گرفته برم یانه

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
2456

اگه اجازه ندی سری بعد با ی پیچوندن ممکنه بره

بزار بره تا بهت اعتماد کنه و واس کاراش باهات مشورت کنه

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
2714

نمیدونم عزیزم. من خودم‌مخالفم چون شوهرمم برای منم‌همینه. ولط خواهرم وشوهرش اینجوری نیستن و هردو میتونن با دوستاشون گاهی بگذرونن. خیلی هم خوب و خوشبختن.

آقااا درسته که ما خوشکل نیستیم ولی صورتمونو که میشوریم دیگه زشت ترم نمیشیم. دوتاچشم و مژه ها و یه دماغ و دوتاابرو و لب و دهن دیگه سرجاشه
2706